Clatronic ISL 3823 264033 UV zamka za insekte UV svjetlo, električna mreža 4 W (Š x V x D) 101 x 255 x 101 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3438799 - 62
- EAN:
- 4.00616E+12
- Kataloški br:
- 3438799 - 62
- EAN:
- 4.00616E+12
Clatronic ISL 3823 264033 UV zamka za insekte UV svjetlo, električna mreža 4 W (Š x V x D) 101 x 255 x 101 mm crna 1 kom.
53.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
53.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Uklj. uređaj za vješanje
- Može se postaviti s čvrstim postoljem
- Učinkovita primjena s 360° svestranom zaštitom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | UV zamka za insekte |
| Pogodno za… | unutra |
| Primjena | kočnica moljac osa muha komarac komarac komarac običan komarac |
| Vrsta funkcije | UV svjetlo električna mreža |
| Područje utjecaja | 50 m² |
| dim. | (Š x V x D) 101 x 255 x 101 mm |
| Snaga | 4 W |
| Kut obuhvaćanja | 360 ° |
| Opskrba strujom | 220 - 240 V |
| Napajanje | strujni pogon |
| Boja | crna |
| Širina | 101 mm |
| Visina | 255 mm |
| Dubina | 101 mm |
| Težina | 420 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Nema više dosadnih insekata! Clatronic® lampa protiv insekata pouzdano štiti od komaraca i letećih insekata – bez ikakvih kemikalija ili mirisa.
UV svjetlo privlači insekte, a zatim koristi električnu mrežu kako bi ih sigurno eliminiralo. Električna klopka za komarce pokriva površinu do 50 m².
Zahvaljujući fleksibilnim mogućnostima postavljanja, lampa protiv insekata može se električno postaviti ili objesiti. 360° zaštita osigurava učinkovitu borbu iz svih smjerova. Snažan električni hvatač muha ostaje učinkovit čak i po danu i nudi cjelodnevnu zaštitu.
Uključena je četkica za čišćenje za jednostavno čišćenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
UV svjetlo privlači insekte, a zatim koristi električnu mrežu kako bi ih sigurno eliminiralo. Električna klopka za komarce pokriva površinu do 50 m².
Zahvaljujući fleksibilnim mogućnostima postavljanja, lampa protiv insekata može se električno postaviti ili objesiti. 360° zaštita osigurava učinkovitu borbu iz svih smjerova. Snažan električni hvatač muha ostaje učinkovit čak i po danu i nudi cjelodnevnu zaštitu.
Uključena je četkica za čišćenje za jednostavno čišćenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Učinkovita zaštita bez kemikalija – Električna muholovka pouzdano štiti od komaraca, mušica i drugih insekata – bez ikakvih kemijskih dodataka ili mirisa
- UV tehnologija svjetla – Integrirano UV svjetlo učinkovito privlači insekte i sigurno ih neutralizira pomoću električne mreže
- Snažan rad danju i noću – Zamka za insekte ostaje učinkovita čak i po danu i pokriva površinu do 50 m²
- Fleksibilna upotreba – zahvaljujući vješalici i stabilnom postolju, može se postaviti objesiti ili stati te nudi 360° zaštitu u svakom pogledu.
- Praktični pribor – Čišćenje lampe protiv komaraca olakšava priložena četka za čišćenje, tako da se električna mreža može brzo i bez napora očistiti.
Opseg isporuke
- Lampa protiv insekata
- Četkica za čišćenje
- Uputstva za korištenje
Komentar
Korištenje dopušteno samo u zatvorenim prostorijama. UV uređaji ne smiju se koristiti na otvorenom, jer neselektivni uređaji za hvatanje insekata (uređaji s UV svjetlom kao mamcem), ne hvataju samo štetočine, već i korisne insekte. Priložene posebne svjetiljke služe za privlačenje insekata s navedenim zamkama za insekte i nisu namijenjene za osvjetljavanje prostorija u kućanstvu niti za ikakve druge primjene.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)