CleanMaxx 10000008078 ciklonski ručni usisivač 22.2 V bez vrećice
- Kataloški br:
- 3465775 - 62
- Oznaka:
- 10000008078
- EAN:
- 4067522022671
- Kataloški br:
- 3465775 - 62
- Oznaka:
- 10000008078
- EAN:
- 4067522022671
CleanMaxx 10000008078 ciklonski ručni usisivač 22.2 V bez vrećice
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Uključuje podnu mlaznicu, mlaznicu za pukotine i kombiniranu mlaznicu za svestranu upotrebu
- 2-stupanjska regulacija usisne snage
- Jednostavno rukovanje zahvaljujući podesivoj teleskopskoj cijevi (do 80 cm)
- S nehrđajućim čelikom i EPA filterom 11 za osjećaj čistog zraka nakon usisavanja
- Spremnik za prašinu (800 ml) koji se lako prazni - nema potrebe za kupnjom vrećica
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snaga (detalji) | 120 W |
| Vrsta proizvoda | ciklonski ručni usisivač |
| Boja | crna plava boja |
| Napon | 22.2 V |
| Prikupna posuda | 0.800 l |
| Pogonski napon (detalji) | 22.2 V |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 35 min |
| Određene značajke vakuumskog usisavača | bez vrećice |
| Tehnologija usisivanja | bez vrečice |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Širina | 12.5 cm |
| Visina | 22 cm |
| Dubina | 30.5 cm |
| Sustav filtera | EPA |
| dim. | (Š x V x D) 12.5 x 22 x 30.5 cm |
| Težina | 1.4 kg |
Opis
Opis
Jednostavno usisajte prljavštinu, mrvice itd. - gdje god se nalazile!
S bežičnim ciklonskim usisavačem tvrtke CLEANmaxx možete se riješiti svojih postojećih usisavača. Ovaj snažni usisavač može se koristiti i kao ručni i kao podni usisavač te postiže jednako dobre rezultate u pogledu rukovanja, fleksibilnosti i usisne snage.
Jednostavno ga sastavite po potrebi pomoću čvrste, podesive teleskopske cijevi. Na ovaj način možete ukloniti prašinu i prljavštinu s tipkovnica, namještaja, autosjedalica, tepiha, stepenica i još mnogo toga, a možete čak ukloniti i paučinu sa stropa. Usisna snaga bežičnog ciklonskog usisavača CLEANmaxx može se podesiti u dva stupnja kako bi odgovarala vašim potrebama.
To osigurava da prljavština sigurno ulazi u usisavač, kroz filter od nehrđajućeg čelika i EPA filter 11 te na kraju završava u lako praznivoj posudi za prašinu od 800 ml. Bežični svestrani uređaj za čist dom!
Ovaj tekst je strojno preveden.
S bežičnim ciklonskim usisavačem tvrtke CLEANmaxx možete se riješiti svojih postojećih usisavača. Ovaj snažni usisavač može se koristiti i kao ručni i kao podni usisavač te postiže jednako dobre rezultate u pogledu rukovanja, fleksibilnosti i usisne snage.
Jednostavno ga sastavite po potrebi pomoću čvrste, podesive teleskopske cijevi. Na ovaj način možete ukloniti prašinu i prljavštinu s tipkovnica, namještaja, autosjedalica, tepiha, stepenica i još mnogo toga, a možete čak ukloniti i paučinu sa stropa. Usisna snaga bežičnog ciklonskog usisavača CLEANmaxx može se podesiti u dva stupnja kako bi odgovarala vašim potrebama.
To osigurava da prljavština sigurno ulazi u usisavač, kroz filter od nehrđajućeg čelika i EPA filter 11 te na kraju završava u lako praznivoj posudi za prašinu od 800 ml. Bežični svestrani uređaj za čist dom!
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x bežični ciklonski usisavač, 1x aluminijska teleskopska cijev, 1x podna mlaznica Power 3000, 1x mlaznica za pukotine, 1x kombinirana mlaznica, 1x adapter za mlaznicu, 1x napajanje, 1x zidni nosač uključujući materijal za montažu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.