club3D CSV-2511 USB-C® (USB 3.2 gen. 2) prekidač dvosmjerno korištenje, led zaslon
- Kataloški br:
- 3443642 - 62
- EAN:
- 8.71921E+12
- Kataloški br:
- 3443642 - 62
- EAN:
- 8.71921E+12
club3D CSV-2511 USB-C® (USB 3.2 gen. 2) prekidač dvosmjerno korištenje, led zaslon
96.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
96.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- • Potpuno opremljena USB-C® dvosmjerna sklopka. Prebacite jedan od dva izvora na jedan uređaj ili jedan izvor na jedan od dva uređaja.
- • DP1.4 nudi maksimalnu propusnost od 32,4 Gbit/s. Povratno je kompatibilan sa starijim verzijama.
- • Specifikacija USB 3.2 Gen2 nudi maksimalnu propusnost od 10 Gbps. Povratno je kompatibilan sa starijim verzijama.
- • Video rezolucije do 8K60Hz ili 4K120Hz.
- • PD 3.0 punjenje maksimalno 100 W.
- • HDCP prolaz.
- • Tipka Shift omogućuje vam brzo prebacivanje između dva video izvora ili monitora. Plavi LED indikatori s obje strane pokazuju koji je priključak trenutno odabran.
- • Napajanje se napaja putem USB-C® priključka: Jednostavno priključite bilo koji standardni USB-C adapter za napajanje®. Potrošnja energije je vrlo niska, 0,1 W (5 V, 0,02 A).
- • Za optimalne performanse koristite USB Type-C kabel® CAC-1571 duljine manje od jednog metra. Podržava DP1.4, USB 3.2 Gen 2 i 5 A. Što je kabel dulji, signal je manje stabilan.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® (USB 3.2 gen. 2) prekidač |
| Podržani monitori | 2 |
| Sučelje (ulaz) | USB-C® |
| Sučelje (izlaz) | USB-C® |
| Broj ulaza | 1 x |
| Broj izlaza | 2 x |
| Funkcija prebacivanja | tipka |
| Određene značajke prekidača/releja | dvosmjerno korištenje led zaslon |
| Napajanje | putem USB-a |
| Širina | 5.5 cm |
| Visina | 1.5 cm |
| Dubina | 5.5 cm |
| Težina | 61 g |
| Razlučivost (maks.) | UHD 8K @ 60 Hz UHD 4K @ 120 Hz |
Opis
Opis
S dvosmjernim USB-C preklopnikom CSV-2511 možete spojiti dva zaslona na jedan USB-C uređaj i prebacivati se između zaslona ili možete spojiti dva USB-C uređaja na jedan zaslon i prebacivati se između uređaja (prijenosna računala, MAC-ovi, stolna računala, tableti). Prekidač nudi rezolucije do 8K, brzine prijenosa podataka do 10 Gbps i PD3.0 punjenje do 100 W. Kompatibilan je sa svim USB-C® hostovima i može se koristiti s Thunderbolt uređajima.
• Rad od kuće i u uredu: Prebacujte monitor između poslovnog prijenosnog računala i kućnog računala samo jednom tipkom.
• POSTAVLJANJE DVOSTRUKOG MONITORA: Koristite jedno računalo i prebacujte se između dva zaslona – savršeno za prezentacije ili postavke stola i TV-a.
• NADGRADNJA KVM-a: Kombinirajte preklopnik s postojećom priključnom stanicom ili hubom za potpuno KVM iskustvo – s jednom tipkovnicom, mišem i monitorom. Za uređaje s priključenim kabelima potreban je USB-C® adapter ženski-ženski. Osigurajte savršenu kompatibilnost korištenjem naših proizvoda.
• RADI S VIŠE UREĐAJA: Radi sa svim USB-C® računalima, a također i s Thunderbolt™ uređajima.
• NAPAJANJE IZMEĐU UREĐAJA: Iako Switch zahtijeva vlastiti 5V USB-C® ulaz, PD prolaz radi između hosta i priključne stanice/zaslona.
Ovaj tekst je strojno preveden.
• Rad od kuće i u uredu: Prebacujte monitor između poslovnog prijenosnog računala i kućnog računala samo jednom tipkom.
• POSTAVLJANJE DVOSTRUKOG MONITORA: Koristite jedno računalo i prebacujte se između dva zaslona – savršeno za prezentacije ili postavke stola i TV-a.
• NADGRADNJA KVM-a: Kombinirajte preklopnik s postojećom priključnom stanicom ili hubom za potpuno KVM iskustvo – s jednom tipkovnicom, mišem i monitorom. Za uređaje s priključenim kabelima potreban je USB-C® adapter ženski-ženski. Osigurajte savršenu kompatibilnost korištenjem naših proizvoda.
• RADI S VIŠE UREĐAJA: Radi sa svim USB-C® računalima, a također i s Thunderbolt™ uređajima.
• NAPAJANJE IZMEĐU UREĐAJA: Iako Switch zahtijeva vlastiti 5V USB-C® ulaz, PD prolaz radi između hosta i priključne stanice/zaslona.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)