club3D indukcijski punjač Qi2 USB-C 25Wa CAC-3027 Izlazi standard indukcijskog punjenja crna
- Kataloški br:
- 3594778 - 62
- EAN:
- 8.71921E+12
- Kataloški br:
- 3594778 - 62
- EAN:
- 8.71921E+12
club3D indukcijski punjač Qi2 USB-C 25Wa CAC-3027 Izlazi standard indukcijskog punjenja crna
125.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | indukcijski punjač |
| Izlazi | standard indukcijskog punjenja |
| Snaga (maks.) | 25 W |
| Kanali/utori za punjenje | 1 |
| Tehnologija punjenja | Qi 2.2 |
| Pogodno za | Smartphone Smartwatch Tablet |
| Boja | crna |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 10 mm |
| dim. | (Š x V x D) 60 x 10 x 60 mm |
| Težina | 68 g |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Određene značajke napajanja | bežični punjač |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dubina | 60 mm |
| Snaga | 25 W |
| da | |
| ne | |
| 1 Stück(e) | |
| da | |
| 92 g | |
| 1 |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)