club3D KVM Switch 4K60Hz KVM preklopnik HDMI daljinski upravljač 4096 x 2160 Pixel
- Kataloški br:
- 3190654 - 62
- Oznaka:
- CSV-7210
- EAN:
- 8719214472238
- Kataloški br:
- 3190654 - 62
- Oznaka:
- CSV-7210
- EAN:
- 8719214472238
club3D KVM Switch 4K60Hz KVM preklopnik HDMI daljinski upravljač 4096 x 2160 Pixel
485.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
485.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crna
- Broj računala: 2
- Vrsta priključka za tipkovnicu: Vrsta USB priključka za miš: Vrsta USB video priključka: HDMI/DisplayPort
- 4K Ultra HD 4096 x 2160 piksela
- Materijal kućišta: metal
- DC 12W Vanjsko napajanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | KVM preklopnik |
| Broj prekidača između računala | 2 |
| Video preko | HDMI |
| Videorezolucija | 4096 x 2160 Pixel |
| Nadzor | daljinski upravljač |
| Audio mikrofon | da |
| Broj USB priključka 2.0 | 2 x |
| Funkcija prebacivanja | daljinski upravljač tipka brza tipka |
| Napajanje | strujni pogon |
| Boja | crna |
| Težina | 370 g |
| Dužina | 178 mm |
| Širina | 75 mm |
| Visina | 26 mm |
| dim. | (D x Š x V) 178 x 75 x 26 mm |
Opis
Opis
DisplayPort/HDMI KVM prebacite na Dual DisplayPort 4K 60Hz
CSV-7210 je DisplayPort™ KVM (tipkovnica, video i miš) preklopnik visokih performansi. Usmjerava video visoke razlučivosti do 4096 x 2160 pri rezoluciji od 60 Hz i audio s bilo kojeg DisplayPort™ izvora na bilo koji HDMI™ ili DisplayPort™ podržani zaslon. Ovaj DisplayPort™ KVM prekidač ne samo da ima funkciju prebacivanja jednim dodirom, već i inteligentnu funkciju uključivanja bez isključivanja uređaja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.