Conec 42-00006 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani M8 žženski konektor, ravni Broj polova: 3 1 St.
- Kataloški br:
- 747514 - 62
- Oznaka:
- 42-00006
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 747514 - 62
- Oznaka:
- 42-00006
- EAN:
- 2.05E+12
Conec 42-00006 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani M8 žženski konektor, ravni Broj polova: 3 1 St.
31.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
31.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | žženski konektor, ravni |
| Priključna strana A | M8 utičnica, ravna |
| Priključna strana B | može se konfekcionirati |
| Broj polova | 3 |
| Nazivni napon | 60 V |
| Nazivna struja | 3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 3 A |
| Poprečni presjek priključka (maks.) | 0.50 mm² |
| Priključak | lem |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M8 |
| Kontaktni materijal | CuZn |
| Površina kontakta | pozlaćen |
| Vrsta zaštite | IP67 (u zaključanom stanju) |
| Min. temperatura | -30 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 42-00006 |
| Tip | SAL-8-RKC3-L |
| Promjer kabela | Četvrti mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani |
Opis
Opis
Za brzo sklapanje često različitih duljina kabela, npr. Na licu mjesta. Spajanje pomoću vijčanog terminala za jedno ili više jezgre
Pramenovi, s resicama ili bez njih.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Pramenovi, s resicama ili bez njih.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- S uputama za ugradnju.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Conec
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.