Contour Design Contour RollerMouse RED Plus wireless Tr tipkovnica, set miša bežično crna 7 Tipke 2800 dpi
- Kataloški br:
- 3339848 - 62
- Oznaka:
- RM-RED PLUS-WL-TK
- EAN:
- 743870004319
- Kataloški br:
- 3339848 - 62
- Oznaka:
- RM-RED PLUS-WL-TK
- EAN:
- 743870004319
Contour Design Contour RollerMouse RED Plus wireless Tr tipkovnica, set miša bežično crna 7 Tipke 2800 dpi
2,200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ured
- Bežični RF
- Numerička tipkovnica pune veličine (100%)
- Windows tipke Podesiva visina tipkovnice
- Miš uključen
- Crna
- 4 komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica, set miša |
| Način prijenosa | bežično |
| Sučelje | USB a |
| Rezolucija senzora | 2800 dpi |
| Brojevi tipka | 7 Tipke |
| Boja | crna |
| Širina | 391 mm |
| Visina | 22 mm |
| Dubina | 119 mm |
| Težina | 580 g |
| Napajanje | 2 x mikro baterija AAA (uklj. u isporuku) |
| da | |
| da | |
| 12 Monat( e) | |
| da | |
| da | |
| 420 x 155 x 23 mm | |
| 1.04 kg | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 Stück(e) | |
| 391 x 119 x 22 mm | |
| 580 g | |
| da | |
| 2.6 kg | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| da |
Opis
Opis
Putni komplet Contour Design RollerMouse Red Plus WL. Oblik tipkovnice: Puna veličina (100%). Stil tipkovnice: Ravna. Tehnologija prijenosa: Bežična, Sučelje uređaja: Bežična RF. Odmor za zglob. Preporučena upotreba: Ured. Boja proizvoda: Crna. Miš uključen
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Contour Design RollerMouse Red Plus WL putni komplet
- Oblik tipkovnice: Puna veličina (100%)
- Stil tipkovnice: Ravna
- Tehnologija prijenosa: Bežična
- Sučelje uređaja: RF bežično
- odmor za zglobove
- Preporučena upotreba: Ured
- Boja proizvoda: Crna
- Miš uključen
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)