Contrinex YBB-30S4-0700-G012-Sigurnosna svjetl. zavjesa sa zaštitom za ruke, 24
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 767 x 48 x 42 mm
Duljina
767 mm
Izlazna struja
200mA
Izvršenje
Kanal
Maksimalna potrošnja energije
45 mA
Maksimalna temperatura
+50 °C
Minimalna temperatura
0 °C
Optička rezolucija
30 mm
Radni napon maks.
24 V/DC
Raspon radnog napona
24 V/DC (max)
Širina
48 mm
Tip
YBB-30S4-0700-G012
Visina
42 mm
Vrijeme odziva
10 ms
Zaštitna visina polja
666 mm
Zrake
41
Opseg isporuke
Sigurnosna svjetl. zavjesa sa zaštitom za ruke Contrinex YBB-30S4-0700-G012 24 V/DC odašiljač, visina zaštit. polja 666 mm, broj zraka: 41 domet maks. 12 m