Cooler Master MasterBox 600 Lite midi-tower kućište za računala crna bočni prozor, filter prašine
- Kataloški br:
- 3133194 - 62
- Oznaka:
- MB600L-KGNN-S00
- EAN:
- 4719512146897
- Kataloški br:
- 3133194 - 62
- Oznaka:
- MB600L-KGNN-S00
- EAN:
- 4719512146897
Cooler Master MasterBox 600 Lite midi-tower kućište za računala crna bočni prozor, filter prašine
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | crna |
| Prednje sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB-C® slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Vanjski utor 8,9 cm( 3.5") | 2 |
| Širina | 230 mm |
| Visina | 481 mm |
| Dubina | 474 mm |
| Faktor oblika | ITX Micro-ATX ATX E-ATX |
| Broj USB tip A 3.0 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 230 x 481 x 474 mm |
| Posebne značajke | bočni prozor filter prašine |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)