Copal cermet trimer linearno 0.5 W 10 kΩ 25 kom.
- Kataloški br:
- 3464435 - 62
- EAN:
- Nema oznake
- Kataloški br:
- 3464435 - 62
- EAN:
- Nema oznake
Copal cermet trimer linearno 0.5 W 10 kΩ 25 kom.
32.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
32.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Copal Cermet Trimer FT63-P horizontalni RM5/
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | cermet trimer |
| Otpor | 10 kΩ |
| Potek upornosti | linearno |
| Opterećenje | 0.5 W |
| Granični napon | 200 V |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Širina | 7.0 mm |
| Visina | 13.0 mm |
| RM | 5 mm |
| dim. | (D x Š x V) 7.0 x 7.0 x 13.0 mm |
| Sadržaj | 25 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Dužina | 7.0 mm |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Izolacijski otpor | 1.000 MΩ |
Opis
Opis
Posebne značajke
- • visoki temperaturni raspon i visoka nazivna nosivost
- • za profesionalnu primjenu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.