Copal FT-63EP-104 cermet trimer linearno 100 kΩ 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464609 - 62
- Oznaka:
- FT-63EP-104
- EAN:
- FT-63EP-104
- Kataloški br:
- 3464609 - 62
- Oznaka:
- FT-63EP-104
- EAN:
- FT-63EP-104
Copal FT-63EP-104 cermet trimer linearno 100 kΩ 1 kom.
1.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | cermet trimer |
| Otpor | 100 kΩ |
| Potek upornosti | linearno |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Širina | 7.0 mm |
| Visina | 13.0 mm |
| RM | 5 mm |
| dim. | (D x Š x V) 7.0 x 7.0 x 13.0 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | FT-63EP-104 |
| RoHS-konforno | Da |
| Dužina | 7.0 mm |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Izolacijski otpor | 1.000 MΩ |
Opis
Opis
Copal Cermet Trimer FT63-P horizontalni RM5/
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • visoki temperaturni raspon i visoka nazivna nosivost
- • za profesionalnu primjenu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.