Corsair CO-9050196-WW ventilator za PC kućište crna
- Kataloški br:
- 3428724 - 62
- EAN:
- 8.4044E+11
- Kataloški br:
- 3428724 - 62
- EAN:
- 8.4044E+11
Corsair CO-9050196-WW ventilator za PC kućište crna
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ventilator za kućište računala 12 cm 2100 RPM
- 34,6 dB 65,82 cfm 2,81 mmH2O
- Podrška za modulaciju širine impulsa
- 120 x 120 x 25 mm
- Crna
- 3 komada
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 120 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 34.6 dB |
| Razvijanje buke | 30.1 dB - 40 dB |
| Brzina (min.) | 420 U/min |
| Maks. broj okretaja | 2100 U/min |
| Boja | crna |
| Težina | 704 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Izvedba | ventilator |
| 10 dB | |
| 12 | |
| da | |
| 0.4 A | |
| da | |
| 120 x 120 x 25 mm | |
| 8 | |
| 3 Stück(e) | |
| da | |
| 5 V | |
| 65.82 cfm | |
| 13.33 cfm | |
| 0.14 mmH2O | |
| 2.81 mmH2O |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)