Corsair CP-9020302-EU PC napajanje 650 W ATX 80 plus gold
- Kataloški br:
- 3364368 - 62
- Oznaka:
- CP-9020302-EU
- EAN:
- 840440485735
- Kataloški br:
- 3364368 - 62
- Oznaka:
- CP-9020302-EU
- EAN:
- 840440485735
Corsair CP-9020302-EU PC napajanje 650 W ATX 80 plus gold
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 650 WPCI-Express (6+2-pinski) 3x
- Upravljanje kabelima da80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 650 W |
| Modularni | da |
| Dio mreže | 80 plus gold |
| Faktor oblika | ATX |
| dim. | (Š x V x D) 140 x 150 x 86 mm |
| Dubina | 86 mm |
| Visina | 150 mm |
| Širina | 140 mm |
| Težina | 2.590 |
| 24-polni | 1 |
| 4pol. Molex | 2 |
| 4+4pol. ATX/EPS 12 V | 2 |
| 6 + pola Pcle | 3 |
| 5pol. SATA | 6 |
| Određene značajke | ATX 3.1 |
| Izlazna snaga | 501 - 750 W |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)