Corsair CW-9061019-WW PC vodeno hlađenje
- Kataloški br:
- 3438963 - 62
- EAN:
- 8.40007E+11
- Kataloški br:
- 3438963 - 62
- EAN:
- 8.40007E+11
Corsair CW-9061019-WW PC vodeno hlađenje
860.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
860.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC vodeno hlađenje |
| Pogodno za | Intel® 1851 Intel® 1700 AMD AM5 AMD AM4 |
| Težina | 2.92 kg |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 137 x 145 x 452 mm |
| Maks. broj okretaja | 1700 U/min |
| Brzina (min.) | 300 U/min |
| Materijal rashladnog tijela | bakar |
| Dimenzije ventilatora | 140 x 140 mm |
| Pogodno za (detalji) | Intel® Celeron® Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i5 Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i9 Intel® Pentium® |
| Širina | 137 mm |
| Visina | 145 mm |
| Dubina | 452 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.