Corsair DOMINATOR RGB RAM osvjetljenje 16.3 cm crna
- Kataloški br:
- 3531686 - 62
- EAN:
- 8.4044E+11
- Kataloški br:
- 3531686 - 62
- EAN:
- 8.4044E+11
Corsair DOMINATOR RGB RAM osvjetljenje 16.3 cm crna
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RGB RAM osvjetljenje |
| Boja | crna |
| Dužina | 16.3 cm |
| Priključak | 4-polna |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| dim. | (D x Š x V) 16.3 x 16 x 2.2 cm |
| Širina | 16 cm |
| Visina | 2.2 cm |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.