Corsair iCUE 3500X midi-tower kućište za računala bijela
- Kataloški br:
- 3375193 - 62
- Oznaka:
- CC-9011281-WW
- EAN:
- 840006688396
- Kataloški br:
- 3375193 - 62
- Oznaka:
- CC-9011281-WW
- EAN:
- 840006688396
Corsair iCUE 3500X midi-tower kućište za računala bijela
755.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
755.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Midi Tower PC igranje
- EATX
- Podržane veličine tvrdih diskova: 2,5,3,5" SSD faktor oblika: 2,5"
- Broj odjeljaka za proširenje od 2,5": 2 Broj odjeljaka za proširenje od 3,5": 2
- Osvjetljenje bočnog prozora Višestruke ploče od kaljenog stakla Filter protiv prašine
- Čelik, kaljeno staklo
- Bijela
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | bijela |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Širina | 240 mm |
| Visina | 506 mm |
| Dubina | 460 mm |
| Težina | 10.5 kg |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 240 x 506 x 460 mm |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Materijal | čelik |
| Izvedba | PC |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 2 | |
| 17 cm | |
| 41 cm | |
| 7 | |
| da | |
| 18 cm | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)