Corsair NAUTILUS 240 LCD komplet za vodeno hlađenje
- Kataloški br:
- 3474589 - 62
- Oznaka:
- CW-9061032-WW
- EAN:
- 840440400349
- Kataloški br:
- 3474589 - 62
- Oznaka:
- CW-9061032-WW
- EAN:
- 840440400349
Corsair NAUTILUS 240 LCD komplet za vodeno hlađenje
585.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
585.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Višenamjenski tekući hladnjak za procesor 12 cm 2100 RPM
- Podržani slotovi za procesore: LGA 1700, LGA 1851, Socket AM4, Socket AM5
- 36 dB 72,8 cfm 4,15 mmH2O
- Podrška za modulaciju širine impulsa
- Bijela
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet za vodeno hlađenje |
| Pogodno za | Intel® 1700 Intel® 1851 AMD AM4 AMD AM5 |
| Težina | 1.82 kg |
| Boja | bijela |
| dim. | (D x Š x V) 40 cm x 125 mm x 125 mm |
| Maks. broj okretaja | 2100 U/min |
| Brzina (min.) | 420 U/min |
| Razvoj buke (maks.) | 36 dB |
| Materijal rashladnog tijela | aluminij |
| Dimenzije ventilatora | 120 x 120 mm |
| Širina | 125 mm |
| Visina | 125 mm |
| Dubina | 275 mm |
| Dužina | 40 cm |
| Izvedba | Sve-u-jednom hladnjak tekućine |
| 10 dB | |
| da | |
| 24 cm | |
| 1 Stück(e) | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 72.8 cfm | |
| 13.3 cfm | |
| 0.2 mmH2O | |
| 4.15 mmH2O |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.