Corsair RM1200e PC napajanje 1200 W ATX 80 plus gold
- Kataloški br:
- 3451863 - 62
- EAN:
- 8.40007E+11
- Kataloški br:
- 3451863 - 62
- EAN:
- 8.40007E+11
Corsair RM1200e PC napajanje 1200 W ATX 80 plus gold
865.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
865.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 1200 WPCI-Express (6+2-pinski) 2x
- Upravljanje kabelima 80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 1200 W |
| Dio mreže | 80 plus gold |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | crna |
| Težina | 3.38 kg |
| +12 V/DC (1) | 100 A |
| +5 V/DC | 20 A |
| +5 V/DC | 3 A |
| 4pol. Molex | 4 |
| 6 + pola Pcle | 2 |
| 5pol. SATA | 3 |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| Hlađenje | aktivno |
| +3,3 V/DC | 20 A |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Pogonski napon | 230 V |
| 61 cm | |
| 60 cm | |
| 2 | |
| 100000 h | |
| da | |
| 150 W | |
| 1200 W | |
| 150 W | |
| 15 W |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)