Creality Ferret Pro 3D skener
- Kataloški br:
- 3398946 - 62
- Oznaka:
- 6.00894E+11
- EAN:
- 6971636405238
- Kataloški br:
- 3398946 - 62
- Oznaka:
- 6.00894E+11
- EAN:
- 6971636405238
Creality Ferret Pro 3D skener
1,720.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,720.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 0,1 mm točnost
- Bežično skeniranje putem WiFi 6
- Anti-shake 3D tehnologija snimanja značajno poboljšava stopu uspješnosti skeniranja
- 24-bitno skeniranje u boji bilježi izvorne boje i oživljava svaki složeni detalj
- Skeniranje crnih/metalnih (nereflektirajućih) objekata bez spreja za skeniranje
- Podržava Mac, iOS, Win i Android
- Skeniranje na otvorenom omogućuje skeniranje bilo gdje (< 30 tisuća luksa)
- Kvalitetno i brzo skeniranje
- Prenosiv i jednostavan za korištenje
- Mala potrošnja struje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D skener |
| Rezolucija | 2 Megapiksela |
| Format datoteke | OBJ PLY STL |
| Težina | 105 g |
| Izvor svjetla | laser |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 26 mm |
| Dubina | 30 mm |
| Tehnika za skeniranje | strukturirano svjetlo tehnologije 3D skeniranja |
| Rezolucija skeniranja | 0.1 mm |
| Veličina skeniranja maks. | 820 mm |
| Veličina skeniranja min. | 560 mm |
| Sučelje | Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 USB-C® |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
Opis
Opis
Prijenosni i kompaktni 3D skener s preciznošću od 0,1 mm, tehnologijom protiv podrhtavanja i 24-bitnim skeniranjem u boji.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Creality3D CR-Scan Ferret Pro 3D skener
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.