CSB Battery GP12650 olovni akumulator olovno-koprenasti 65 Ah 12 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3437136 - 62
- EAN:
- 4.26003E+12
- Kataloški br:
- 3437136 - 62
- EAN:
- 4.26003E+12
CSB Battery GP12650 olovni akumulator olovno-koprenasti 65 Ah 12 V 1 kom.
820.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
820.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bez održavanja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 65 Ah |
| Visina | 147.9 mm |
| Težina | 20 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | GP12650 |
| Priključak | M6 vijčani priključak |
Opis
Opis
CBS GP12650 - Pouzdana olovno-gel baterija za visoke zahtjeve
CBS GP12650 je 12V olovno-gel baterija bez održavanja kapaciteta 65 Ah, koju karakterizira robusna konstrukcija i dugi vijek trajanja. Zahvaljujući AGM (Absorbent Glass Mat) tehnologiji s regulacijom ventila, posebno je nepropusna i idealna za upotrebu u neprekidnim izvorima napajanja (UPS), sigurnosnim i alarmnim sustavima, medicinskoj tehnologiji i mobilnim primjenama. Pouzdane performanse, čak i u zahtjevnim uvjetima, čine GP12650 prvim izborom za profesionalne izvore napajanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
CBS GP12650 je 12V olovno-gel baterija bez održavanja kapaciteta 65 Ah, koju karakterizira robusna konstrukcija i dugi vijek trajanja. Zahvaljujući AGM (Absorbent Glass Mat) tehnologiji s regulacijom ventila, posebno je nepropusna i idealna za upotrebu u neprekidnim izvorima napajanja (UPS), sigurnosnim i alarmnim sustavima, medicinskoj tehnologiji i mobilnim primjenama. Pouzdane performanse, čak i u zahtjevnim uvjetima, čine GP12650 prvim izborom za profesionalne izvore napajanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)