CSB Battery HRL 1234W high-rate longlife HRL1234WF2-FR olovni akumulator 12 V 8.5 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 151 x
Kataloški br:
Oznaka:
HRL1234WF2-FR
Oznaka:
HRL1234WF2-FR
Main product image
1/2
Izdvojeno & Detalji
  • Visoke performanse i dug život
  • Bez održavanja i otporan na visoke struje
  • Teško zapaljivo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(Š x V x Du.) 151 x 94 x 65 mm
Dubina
65 mm
Kapacitet
8.5 Ah
Napetost
12 V
Posebnosti
Bez održavanja
Nisko samopražnjenje
Proizvođački dio br.
HRL1234WF2-FR
Punjiva
Da
Širina
151 mm
Stupni tip
F2
Tehnologija
Olovni flis (AGM)
Težina
2.7 kg
Tip
HRL 1234W visoka stopa dug životni vijek
Veza
Plosnati čep 6,35 mm
Visina
94 mm