CSL Computer Gaming pc Gaming PC M11830H AMD Ryzen 7 8700F 5 GHz 32 GB RAM 1000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 5070 12 GB GD
- Kataloški br:
- 3398860 - 62
- Oznaka:
- 93486
- EAN:
- 4061474221243
- Kataloški br:
- 3398860 - 62
- Oznaka:
- 93486
- EAN:
- 4061474221243
CSL Computer Gaming pc Gaming PC M11830H AMD Ryzen 7 8700F 5 GHz 32 GB RAM 1000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 5070 12 GB GD
7,340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 7 8700F 8 Jezgra(-e) / max. 5 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 6000 MHz
- 1000 GB SSD
- Nvidia GeForce RTX™ 5070 12 GB GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 8700F |
| Procesor / model | 8700F |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 4100 MHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6000 MHz |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 12 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX™ 5070 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Sučelje | USB 3.2 gen. 2 USB 3.2 (gen. 1) USB 2.0 WLAN |
| Boja | crna |
| Širina | 208 mm |
| Visina | 450 mm |
| Dubina | 425 mm |
| Snaga napajanja | 700 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Snažne performanse aplikacija za zahtjevne zadatke | Gaming PC M11830H je vrhunsko WQHD gaming računalo koje pruža vrhunske performanse za trenutne AAA igre. AMD Ryzen 7 8700F procesor nudi izvrsnu bazu performansi za najnovije igre. | | Grafička kartica GeForce RTX 5070 također se može pohvaliti impresivnim FPS-om, jamčeći glatko igranje u 1440p. 32 GB DDR5 RAM memorije s 6000 MHz iz serije Kingston® Fury Beast RGB EXPO osigurava munjevito brzo vrijeme učitavanja i multitasking bez kašnjenja, dok 1 TB M.2 PCIe SSD pruža obilje prostora za pohranu. | | Spreman za početak s Windows 11 | Sustav dolazi spreman za početak s unaprijed instaliranim Windows 11 Home.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1x stolno računalo
- 1x kabel za napajanje
- 1x upute za instalaciju
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)