CSL Computer Gaming pc Gaming PC M11920H AMD Ryzen 7 9800X3D 5.2 GHz 64 GB RAM 4000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 5080 16 G
- Kataloški br:
- 3398865 - 62
- Oznaka:
- 93500
- EAN:
- 4061474221335
- Kataloški br:
- 3398865 - 62
- Oznaka:
- 93500
- EAN:
- 4061474221335
CSL Computer Gaming pc Gaming PC M11920H AMD Ryzen 7 9800X3D 5.2 GHz 64 GB RAM 4000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 5080 16 G
15,680.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15,680.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 7 9800X3D 8 Jezgra(-e) / max. 5.2 GHz
- Radna memorija: 64 GB DDR5-RAM 6000 MHz
- 4000 GB SSD
- Nvidia GeForce RTX™ 5080 16 GB GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Procesor / model | 9800X3D |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 4700 MHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.2 GHz |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6000 MHz |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 16 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX™ 5080 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 4000 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 4000 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB 3.2 gen. 2 USB-C® USB 3.2 (gen. 2x2) USB 3.2 (gen. 1) USB 2.0 WLAN |
| Boja | crna |
| Širina | 225 mm |
| Visina | 518 mm |
| Dubina | 512 mm |
| Snaga napajanja | 1000 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Impresivne performanse za duge, intenzivne igraće sesije! | Vrhunsko igraće računalo M11920H nudi izvanredne performanse za 4K igranje i zahtjevne zadatke poput stvaranja sadržaja. U njegovom srcu je AMD Ryzen 7 9800X3D procesor s 8 jezgri, 16 niti i inovativnim 3D V-Cache™ - nasljednik legendarnog 7800X3D gaming procesora s još većom snagom od svog prethodnika! BoostBoxx Liquid aRGB 360 mm sustav vodenog hlađenja osigurava optimalne temperature, čak i tijekom najintenzivnijih igraćih sesija. | | Snažne performanse aplikacija za zahtjevne zadatke | Opremljen grafičkom karticom GeForce® RTX 5080 OC, ovaj sustav omogućuje impresivne FPS-ove i ultrarealistično praćenje zraka 4. generacije zahvaljujući NVIDIA DLSS4. 64 GB DDR5 RAM-a i 4000 GB Kingston® SSD s brzinama do 6000 MB/s osiguravaju nesmetan tijek rada za zahtjevne zadatke poput video produkcije, grafičkog dizajna ili uređivanja zvuka. | | Spremno za korištenje s Windowsom 11 | Ovo igraće računalo dolazi s unaprijed instaliranim sustavom Windows 11 Home – priključite ga i odmah počnite!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1x stolno računalo
- 1x upute za instalaciju
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)