CSL Computer Gaming pc Gaming PC M11970H Intel® Core™ Ultra 7 265KF 5.5 GHz 32 GB RAM 2000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 50
- Kataloški br:
- 3398869 - 62
- Oznaka:
- 93511
- EAN:
- 4061474221380
- Kataloški br:
- 3398869 - 62
- Oznaka:
- 93511
- EAN:
- 4061474221380
CSL Computer Gaming pc Gaming PC M11970H Intel® Core™ Ultra 7 265KF 5.5 GHz 32 GB RAM 2000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 50
9,855.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,855.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 7 265KF 8 Jezgra(-e) / max. 5.5 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 6000 MHz
- 2000 GB SSD
- Nvidia GeForce RTX™ 5070 12 GB GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265KF |
| Procesor / model | 265KF |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3900 MHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.5 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6000 MHz |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 12 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX™ 5070 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2000 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2000 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB-C® USB 3.2 (gen. 2x2) USB 3.2 gen. 2 USB 2.0 WLAN |
| Boja | crna |
| Širina | 225 mm |
| Visina | 474 mm |
| Dubina | 416 mm |
| Snaga napajanja | 700 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Glatki procesi primjene za zahtjevne zadatke | S vrhunskim igraćim računalom M11970H dobivate naprednu tehnologiju generacije procesora Intel® Core™ Ultra Series 2! U srcu ovog sustava je snažni Intel® Core™ Ultra 7 265KF, 20-jezgreni procesor, s Intel AI Boost tehnologijom za munjevito brza AI opterećenja. U usporedbi s prethodnom generacijom, procesori Core Ultra nude značajno poboljšanu energetsku učinkovitost. | | Snažne performanse, puno memorije | Grafička kartica GeForce RTX 5070 pruža impresivne grafičke performanse za glatko WQHD igranje. NVIDIA DLLS 4 tehnologija s generiranjem više sličica u sekundi osigurava izvanredne FPS vrijednosti. 32 GB DDR5 RAM memorije s 6000 MHz iz serije Kingston® Fury Beast RGB EXPO osigurava munjevito brzo vrijeme učitavanja i multitasking bez kašnjenja, dok 2 TB M.2 PCIe SSD pruža obilje prostora za pohranu. | | Spreman za početak s Windows 11 | Sustav dolazi spreman za početak s unaprijed instaliranim Windows 11 Home.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1x stolno računalo
- 1x kabel za napajanje
- 1x upute za instalaciju
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)