CSL Computer Gaming pc M12380H Intel® Core™ i7 14700F 5.4 GHz 32 GB RAM 2000 GB SSD AMD Radeon™ RX 9070 16 GB GDDR6 9557
- Kataloški br:
- 3478935 - 62
- Oznaka:
- 95573
- EAN:
- 4061474239583
- Kataloški br:
- 3478935 - 62
- Oznaka:
- 95573
- EAN:
- 4061474239583
CSL Computer Gaming pc M12380H Intel® Core™ i7 14700F 5.4 GHz 32 GB RAM 2000 GB SSD AMD Radeon™ RX 9070 16 GB GDDR6 9557
9,645.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,645.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i7 14700F 20 Jezgra(-e) / max. 5.4 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 6000 MHz
- 2000 GB SSD
- AMD Radeon™ RX 9070 16 GB GDDR6
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Model | M12380H |
| Serija procesora | Intel® Core™ i7 |
| Procesor | Intel® Core™ i7 14700F |
| Procesor / model | 14700F |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Procesor | 2100 MHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6000 MHz |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | AMD |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR6 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 16 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | Radeon™ RX 9070 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2000 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2000 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB-C® USB 3.2 gen. 2 USB 2.0 HDMI™ DisplayPort Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | bijela |
| Širina | 0.28 m |
| Visina | 0.442 m |
| Dubina | 0.425 m |
| Snaga napajanja | 850 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Impresivne performanse za duge, intenzivne igraće sesije!
S Gaming PC-jem M12380H dobivate elegantni bijeli sustav koji je posebno optimiziran za igranje u WQHD rezoluciji. Grafička kartica Radeon™ RX 9070 sa 16 GB GDDR6 VRAM-a pruža stabilne sličice u sekundi za glatko igranje i detaljne slike putem AMD FSR 4.
Glatki procesi prijave, puno prostora za pohranu
Intel Core i7-14700F procesor pruža brzu računalnu snagu, što je posebno primjetno u trenutnim AAA igrama i multitaskingu. Za velike brzine odziva, 32 GB DDR5 RAM Kingston® Fury Beast ugrađen je u dvokanalnu konfiguraciju.
Spreman za korištenje sustava Windows 11
Sustav dolazi spreman za korištenje s unaprijed instaliranim Windows 11 Home.
Ovaj tekst je strojno preveden.
S Gaming PC-jem M12380H dobivate elegantni bijeli sustav koji je posebno optimiziran za igranje u WQHD rezoluciji. Grafička kartica Radeon™ RX 9070 sa 16 GB GDDR6 VRAM-a pruža stabilne sličice u sekundi za glatko igranje i detaljne slike putem AMD FSR 4.
Glatki procesi prijave, puno prostora za pohranu
Intel Core i7-14700F procesor pruža brzu računalnu snagu, što je posebno primjetno u trenutnim AAA igrama i multitaskingu. Za velike brzine odziva, 32 GB DDR5 RAM Kingston® Fury Beast ugrađen je u dvokanalnu konfiguraciju.
Spreman za korištenje sustava Windows 11
Sustav dolazi spreman za korištenje s unaprijed instaliranim Windows 11 Home.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Stolno računalo
- 1x kabel za napajanje
- 1x Upute za instalaciju
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)