CSL Computer Gaming pc M12520H AMD Ryzen 7 5700X 4.6 GHz 32 GB RAM 1000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 5070 12 GB GDDR7 9558
- Kataloški br:
- 3478949 - 62
- Oznaka:
- 95588
- EAN:
- 4061474239729
- Kataloški br:
- 3478949 - 62
- Oznaka:
- 95588
- EAN:
- 4061474239729
CSL Computer Gaming pc M12520H AMD Ryzen 7 5700X 4.6 GHz 32 GB RAM 1000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 5070 12 GB GDDR7 9558
6,520.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,520.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 7 5700X 8 Jezgra(-e) / max. 4.6 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR4-RAM 3200 MHz
- 1000 GB SSD
- Nvidia GeForce RTX™ 5070 12 GB GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Model | M12520H |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 5700X |
| Procesor / model | 5700X |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3400 MHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 12 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX™ 5070 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Sučelje | USB 3.2 gen. 2 USB 3.2 (gen. 1) USB 2.0 HDMI™ DisplayPort |
| Boja | bijela |
| Širina | 0.28 m |
| Visina | 0.442 m |
| Dubina | 0.425 m |
| Snaga napajanja | 850 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Impresivne performanse za duge, intenzivne igraće sesije!
Gaming PC M12520H ističe se svojim snažnim WQHD performansama i bijelim dizajnom, s odabranim hardverom. Može se pohvaliti osmojezgrenim AMD Ryzen™ 7 5700X procesorom i grafičkom karticom GeForce® RTX 5070, optimiziranom za zahtjevno WQHD 1440p igranje. RTX 5070 temelji se na ultra-učinkovitoj Blackwell arhitekturi i pruža izvrstan broj sličica u sekundi zahvaljujući NVIDIA DLSS4 tehnologiji temeljenoj na umjetnoj inteligenciji.
Snažne performanse aplikacija za zahtjevne zadatke
Nadalje, praćenje zraka četvrte generacije omogućuje... Sustav pruža realistične refleksije svjetla u igri i minimizira latenciju uz NVIDIA Reflex™, omogućujući još brže reakcije. Opremljen s 32 GB Kingston® FURY Beast RAM-a i 1000 GB M.2 PCIe Kingston® NV2 SSD-om, također pruža izvrsnu osnovu za produkciju sadržaja i rad s grafikom, videom i zvukom.
Spreman za korištenje sustava Windows 11
Ovo gaming računalo dolazi s unaprijed instaliranim operativnim sustavom Windows 11 Home i spremno za korištenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Gaming PC M12520H ističe se svojim snažnim WQHD performansama i bijelim dizajnom, s odabranim hardverom. Može se pohvaliti osmojezgrenim AMD Ryzen™ 7 5700X procesorom i grafičkom karticom GeForce® RTX 5070, optimiziranom za zahtjevno WQHD 1440p igranje. RTX 5070 temelji se na ultra-učinkovitoj Blackwell arhitekturi i pruža izvrstan broj sličica u sekundi zahvaljujući NVIDIA DLSS4 tehnologiji temeljenoj na umjetnoj inteligenciji.
Snažne performanse aplikacija za zahtjevne zadatke
Nadalje, praćenje zraka četvrte generacije omogućuje... Sustav pruža realistične refleksije svjetla u igri i minimizira latenciju uz NVIDIA Reflex™, omogućujući još brže reakcije. Opremljen s 32 GB Kingston® FURY Beast RAM-a i 1000 GB M.2 PCIe Kingston® NV2 SSD-om, također pruža izvrsnu osnovu za produkciju sadržaja i rad s grafikom, videom i zvukom.
Spreman za korištenje sustava Windows 11
Ovo gaming računalo dolazi s unaprijed instaliranim operativnim sustavom Windows 11 Home i spremno za korištenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Stolno računalo
- 1x kabel za napajanje
- 1x Upute za instalaciju
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)