CSL Computer Gaming pc M12640H AMD Ryzen 7 9700X 5.5 GHz 32 GB RAM 2000 GB SSD AMD Radeon™ RX 9070 XT 16 GB GDDR6 95600
- Kataloški br:
- 3478961 - 62
- Oznaka:
- 95600
- EAN:
- 4061474239842
- Kataloški br:
- 3478961 - 62
- Oznaka:
- 95600
- EAN:
- 4061474239842
CSL Computer Gaming pc M12640H AMD Ryzen 7 9700X 5.5 GHz 32 GB RAM 2000 GB SSD AMD Radeon™ RX 9070 XT 16 GB GDDR6 95600
9,835.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,835.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 7 9700X 8 Jezgra(-e) / max. 5.5 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 6000 MHz
- 2000 GB SSD
- AMD Radeon™ RX 9070 XT 16 GB GDDR6
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Model | M12640H |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 9700X |
| Procesor / model | 9700X |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3800 MHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.5 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6000 MHz |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | AMD |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR6 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 16 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | Radeon™ RX 9070 XT |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2000 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2000 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB 3.2 gen. 2 USB-C® USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ DisplayPort Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | bijela |
| Širina | 0.28 m |
| Visina | 0.442 m |
| Dubina | 0.425 m |
| Snaga napajanja | 850 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Impresivne performanse za duge, intenzivne igraće sesije!
Gaming PC M12640H je vrhunsko gaming računalo u elegantnom, potpuno bijelom dizajnu! Nudi optimalne performanse za 4K igranje, kao i za kreativne projekte - npr. uređivanje videa, 3D renderiranje, grafičko uređivanje i opsežnu produkciju sadržaja.
Snažne performanse aplikacija za zahtjevne zadatke
Sustav pokreće vodom hlađeni AMD Ryzen™ 7 9700X gaming procesor i Radeon™ RX 9070 TX grafička kartica, što omogućuje kinematografsko igranje u trenutnim AAA naslovima. Sustav ima 32 GB DDR5-RAM Kingston® FURY Beast RGB, koji se ne samo može pohvaliti impresivnim vremenom odziva, već se i savršeno uklapa u estetiku sustava zahvaljujući bijelom raspršivaču topline i RGB osvjetljenju. Kingston SSD od 2000 GB osigurava brzo učitavanje i uštedu vremena. Potpuno bijeli dizajn računala s bijelim komponentama i bijelim modificiranim kabelima daje mu moderan i elegantan izgled.
Spreman za korištenje sustava Windows 11
Ovo gamersko računalo dolazi s unaprijed instaliranim Windows 11 Home sustavom i spremno je za korištenje – samo ga priključite i počnite!
Ovaj tekst je strojno preveden.
Gaming PC M12640H je vrhunsko gaming računalo u elegantnom, potpuno bijelom dizajnu! Nudi optimalne performanse za 4K igranje, kao i za kreativne projekte - npr. uređivanje videa, 3D renderiranje, grafičko uređivanje i opsežnu produkciju sadržaja.
Snažne performanse aplikacija za zahtjevne zadatke
Sustav pokreće vodom hlađeni AMD Ryzen™ 7 9700X gaming procesor i Radeon™ RX 9070 TX grafička kartica, što omogućuje kinematografsko igranje u trenutnim AAA naslovima. Sustav ima 32 GB DDR5-RAM Kingston® FURY Beast RGB, koji se ne samo može pohvaliti impresivnim vremenom odziva, već se i savršeno uklapa u estetiku sustava zahvaljujući bijelom raspršivaču topline i RGB osvjetljenju. Kingston SSD od 2000 GB osigurava brzo učitavanje i uštedu vremena. Potpuno bijeli dizajn računala s bijelim komponentama i bijelim modificiranim kabelima daje mu moderan i elegantan izgled.
Spreman za korištenje sustava Windows 11
Ovo gamersko računalo dolazi s unaprijed instaliranim Windows 11 Home sustavom i spremno je za korištenje – samo ga priključite i počnite!
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Stolno računalo
- 1x kabel za napajanje
- 1x Upute za instalaciju
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)