CSL Computer Gaming pc M12660H AMD Ryzen 7 9800X3D 5.2 GHz 32 GB RAM 2000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 5070 Ti 16 GB GDDR7
- Kataloški br:
- 3478963 - 62
- Oznaka:
- 95603
- EAN:
- 4061474239866
- Kataloški br:
- 3478963 - 62
- Oznaka:
- 95603
- EAN:
- 4061474239866
CSL Computer Gaming pc M12660H AMD Ryzen 7 9800X3D 5.2 GHz 32 GB RAM 2000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 5070 Ti 16 GB GDDR7
11,850.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11,850.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 7 9800X3D 8 Jezgra(-e) / max. 5.2 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 6000 MHz
- 2000 GB SSD
- Nvidia GeForce RTX™ 5070 Ti 16 GB GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Model | M12660H |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Procesor / model | 9800X3D |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 4700 MHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.2 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6000 MHz |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 16 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX™ 5070 Ti |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2000 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2000 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | USB 3.2 gen. 2 USB-C® USB 2.0 HDMI™ DisplayPort Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | bijela |
| Širina | 0.28 m |
| Visina | 0.442 m |
| Dubina | 0.425 m |
| Snaga napajanja | 850 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Impresivne performanse za duge, intenzivne igraće sesije!
Doživite sljedeću razinu vrhunskog igranja s Gaming PC-jem M12660H. Sustav pokreće vodom hlađeni AMD Ryzen 7 9800X3D procesor i grafička kartica GeForce RTX 5070 Ti, što omogućuje kinematografsko igranje u trenutnim AAA naslovima. Grafička kartica koristi NVIDIA DLSS 4 Multi Frame Generation i najsuvremenije praćenje zraka za impresivne brzine sličica u sekundi i maksimalne detalje u najnovijim igrama.
Snažne performanse aplikacija za zahtjevne zadatke
32 GB DDR5 RAM-a Kingston® FURY Beast RGB i 2000 GB SSD jamče glatki multitasking i minimalno vrijeme učitavanja. Smješten u elegantnom BoostBoxx Vitrum Advanced kućištu s četiri aRGB ventilatora, ovo vrhunsko računalo postaje privlačan detalj u svakoj igraćoj konfiguraciji.
Spreman za korištenje sustava Windows 11
Sustav dolazi spreman za korištenje s unaprijed instaliranim Windows 11 Home.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Doživite sljedeću razinu vrhunskog igranja s Gaming PC-jem M12660H. Sustav pokreće vodom hlađeni AMD Ryzen 7 9800X3D procesor i grafička kartica GeForce RTX 5070 Ti, što omogućuje kinematografsko igranje u trenutnim AAA naslovima. Grafička kartica koristi NVIDIA DLSS 4 Multi Frame Generation i najsuvremenije praćenje zraka za impresivne brzine sličica u sekundi i maksimalne detalje u najnovijim igrama.
Snažne performanse aplikacija za zahtjevne zadatke
32 GB DDR5 RAM-a Kingston® FURY Beast RGB i 2000 GB SSD jamče glatki multitasking i minimalno vrijeme učitavanja. Smješten u elegantnom BoostBoxx Vitrum Advanced kućištu s četiri aRGB ventilatora, ovo vrhunsko računalo postaje privlačan detalj u svakoj igraćoj konfiguraciji.
Spreman za korištenje sustava Windows 11
Sustav dolazi spreman za korištenje s unaprijed instaliranim Windows 11 Home.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Stolno računalo
- 1x kabel za napajanje
- 1x Upute za instalaciju
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)