CSL Computer Gaming pc M12770H AMD Ryzen 7 8700F 5 GHz 16 GB RAM 1000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 5060 8 GB GDDR7 96133
- Kataloški br:
- 3478970 - 62
- Oznaka:
- 96133
- EAN:
- 4061474248530
- Kataloški br:
- 3478970 - 62
- Oznaka:
- 96133
- EAN:
- 4061474248530
CSL Computer Gaming pc M12770H AMD Ryzen 7 8700F 5 GHz 16 GB RAM 1000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 5060 8 GB GDDR7 96133
4,755.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,755.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 7 8700F 8 Jezgra(-e) / max. 5 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 6000 MHz
- 1000 GB SSD
- Nvidia GeForce RTX™ 5060 8 GB GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Model | M12770H |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 8700F |
| Procesor / model | 8700F |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 4100 MHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6000 MHz |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 8 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX™ 5060 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Sučelje | USB 3.2 gen. 2 USB 3.2 (gen. 1) USB 2.0 HDMI™ DisplayPort Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 0.215 m |
| Visina | 0.431 m |
| Dubina | 0.4 m |
| Snaga napajanja | 500 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Impresivne performanse za duge, intenzivne igraće sesije!
Gaming PC M12770H nudi snažnu osnovu za igranje u Full HD i WQHD rezoluciji s AMD Ryzen™ 7 8700F procesorom i GeForce® RTX 5060 grafičkom karticom. Osam jezgri CPU-a i 16 niti osiguravaju visoke višejezgrene performanse, dok RTX 5060 s 8 GB GDDR7 omogućuje trenutne igre s visokim detaljima i glatkim brojem sličica u sekundi. Grafička kartica podržava inovativne RTX tehnologije kao što su Raytracing 4. generacije, DLSS 4 s Multi Frame Generation i Reflex™ 2.
Snažne performanse, puno prostora za pohranu
16 GB DDR5 RAM-a i 1000 GB PCIe SSD osiguravaju brzo vrijeme učitavanja i nesmetan multitasking. Sustav je dizajniran za igrače koji cijene snažne performanse po niskoj cijeni!
Spreman za korištenje sustava Windows 11
Ovo gaming računalo dolazi s unaprijed instaliranim operativnim sustavom Windows 11 Home i spremno za korištenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Gaming PC M12770H nudi snažnu osnovu za igranje u Full HD i WQHD rezoluciji s AMD Ryzen™ 7 8700F procesorom i GeForce® RTX 5060 grafičkom karticom. Osam jezgri CPU-a i 16 niti osiguravaju visoke višejezgrene performanse, dok RTX 5060 s 8 GB GDDR7 omogućuje trenutne igre s visokim detaljima i glatkim brojem sličica u sekundi. Grafička kartica podržava inovativne RTX tehnologije kao što su Raytracing 4. generacije, DLSS 4 s Multi Frame Generation i Reflex™ 2.
Snažne performanse, puno prostora za pohranu
16 GB DDR5 RAM-a i 1000 GB PCIe SSD osiguravaju brzo vrijeme učitavanja i nesmetan multitasking. Sustav je dizajniran za igrače koji cijene snažne performanse po niskoj cijeni!
Spreman za korištenje sustava Windows 11
Ovo gaming računalo dolazi s unaprijed instaliranim operativnim sustavom Windows 11 Home i spremno za korištenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Stolno računalo
- 1x kabel za napajanje
- 1x Upute za instalaciju
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)