CSL Computer Gaming pc M12800H AMD Ryzen 5 5500 4.2 GHz 32 GB RAM 2000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 5060 8 GB GDDR7 96136
- Kataloški br:
- 3478973 - 62
- Oznaka:
- 96136
- EAN:
- 4061474248561
- Kataloški br:
- 3478973 - 62
- Oznaka:
- 96136
- EAN:
- 4061474248561
CSL Computer Gaming pc M12800H AMD Ryzen 5 5500 4.2 GHz 32 GB RAM 2000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 5060 8 GB GDDR7 96136
4,685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 5 5500 6 Jezgra(-e) / max. 4.2 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR4-RAM 3200 MHz
- 2000 GB SSD
- Nvidia GeForce RTX™ 5060 8 GB GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Model | M12800H |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Procesor | AMD Ryzen 5 5500 |
| Procesor / model | 5500 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3600 MHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.2 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 8 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX™ 5060 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2000 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2000 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB 2.0 HDMI™ DisplayPort |
| Boja | crna |
| Širina | 0.215 m |
| Visina | 0.431 m |
| Dubina | 0.4 m |
| Snaga napajanja | 500 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Impresivne performanse za duge, intenzivne igraće sesije!
Gaming PC M12800H je moćno WQHD gaming računalo s grafičkom karticom GeForce® RTX 5060. Zahvaljujući NVIDIA DLSS 4 AI povećanju skale i ray tracingu četvrte generacije, čak se i zahtjevne AAA igre renderiraju s visokim brojem sličica u sekundi i impresivnim efektima. Šesterojezgreni procesor AMD Ryzen™ 5 5500, sa svojih 12 niti, pruža snažne višejezgrene performanse koje impresioniraju ne samo u igranju igara već i u stvaranju sadržaja.
Snažne performanse, puno prostora za pohranu
32 GB RAM-a omogućuje glatki multitasking, brzo pokretanje programa i kratko vrijeme učitavanja. Kingston® NVMe SSD od 2000 GB nudi dovoljno prostora za igre, aplikacije i važne datoteke te znatno ubrzava sustav.
Spreman za korištenje sustava Windows 11
Sustav dolazi spreman za korištenje s unaprijed instaliranim Windows 11 Home.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Gaming PC M12800H je moćno WQHD gaming računalo s grafičkom karticom GeForce® RTX 5060. Zahvaljujući NVIDIA DLSS 4 AI povećanju skale i ray tracingu četvrte generacije, čak se i zahtjevne AAA igre renderiraju s visokim brojem sličica u sekundi i impresivnim efektima. Šesterojezgreni procesor AMD Ryzen™ 5 5500, sa svojih 12 niti, pruža snažne višejezgrene performanse koje impresioniraju ne samo u igranju igara već i u stvaranju sadržaja.
Snažne performanse, puno prostora za pohranu
32 GB RAM-a omogućuje glatki multitasking, brzo pokretanje programa i kratko vrijeme učitavanja. Kingston® NVMe SSD od 2000 GB nudi dovoljno prostora za igre, aplikacije i važne datoteke te znatno ubrzava sustav.
Spreman za korištenje sustava Windows 11
Sustav dolazi spreman za korištenje s unaprijed instaliranim Windows 11 Home.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Stolno računalo
- 1x kabel za napajanje
- 1x Upute za instalaciju
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)