CSL Computer Gaming pc M12830H Intel® Core™ Ultra 7 265K 5.5 GHz 32 GB RAM 1000 GB SSD Intel Intel UHD grafika 96296
- Kataloški br:
- 3478976 - 62
- Oznaka:
- 96296
- EAN:
- 4061474248660
- Kataloški br:
- 3478976 - 62
- Oznaka:
- 96296
- EAN:
- 4061474248660
CSL Computer Gaming pc M12830H Intel® Core™ Ultra 7 265K 5.5 GHz 32 GB RAM 1000 GB SSD Intel Intel UHD grafika 96296
5,810.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,810.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 7 265K 20 Jezgra(-e) / max. 5.5 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 6000 MHz
- 1000 GB SSD
- Intel Intel UHD grafika
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Model | M12830H |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265K |
| Procesor / model | 265K |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Procesor | 3900 MHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.5 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6000 MHz |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel UHD grafika |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB 2.0 HDMI™ DisplayPort |
| Boja | crna |
| Širina | 0.215 m |
| Visina | 0.431 m |
| Dubina | 0.4 m |
| Snaga napajanja | 700 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Snažne performanse za zahtjevne zadatke
Gaming PC M12830H s Intel® Core™ Ultra 7 265K procesorom idealna je osnova za individualnu konfiguraciju snažnog multimedijskog i igraćeg računala.
Impresivne performanse za duge, intenzivne igraće sesije!
Ovaj procesor impresionira s 20 CPU jezgri i bez napora se nosi sa zahtjevnim AI opterećenjima zahvaljujući svojoj Intel AI Boost tehnologiji. Nadalje, nudi izvanrednu računalnu snagu za zahtjevnu produkciju sadržaja i glatko igranje. Sustav ima 32 GB Kingston FURY Beast DDR5 RAM memorije u dvokanalnoj konfiguraciji, s taktom od 6000 MHz za izvrsno vrijeme odziva.
Spreman za korištenje sustava Windows 11
Windows 11 dolazi unaprijed instaliran na Kingston® 1000 GB M.2 SSD-u.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Gaming PC M12830H s Intel® Core™ Ultra 7 265K procesorom idealna je osnova za individualnu konfiguraciju snažnog multimedijskog i igraćeg računala.
Impresivne performanse za duge, intenzivne igraće sesije!
Ovaj procesor impresionira s 20 CPU jezgri i bez napora se nosi sa zahtjevnim AI opterećenjima zahvaljujući svojoj Intel AI Boost tehnologiji. Nadalje, nudi izvanrednu računalnu snagu za zahtjevnu produkciju sadržaja i glatko igranje. Sustav ima 32 GB Kingston FURY Beast DDR5 RAM memorije u dvokanalnoj konfiguraciji, s taktom od 6000 MHz za izvrsno vrijeme odziva.
Spreman za korištenje sustava Windows 11
Windows 11 dolazi unaprijed instaliran na Kingston® 1000 GB M.2 SSD-u.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Stolno računalo
- 1x kabel za napajanje
- 1x Upute za instalaciju
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)