CSL Computer Gaming pc M12840H Intel® Core™ Ultra 9 285K 5.7 GHz 16 GB RAM 1000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 4060 8 GB GDD
- Kataloški br:
- 3478977 - 62
- Oznaka:
- 96297
- EAN:
- 4061474248677
- Kataloški br:
- 3478977 - 62
- Oznaka:
- 96297
- EAN:
- 4061474248677
CSL Computer Gaming pc M12840H Intel® Core™ Ultra 9 285K 5.7 GHz 16 GB RAM 1000 GB SSD Nvidia GeForce RTX™ 4060 8 GB GDD
7,270.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,270.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 9 285K 24 Jezgra(-e) / max. 5.7 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 6000 MHz
- 1000 GB SSD
- Nvidia GeForce RTX™ 4060 8 GB GDDR6
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Model | M12840H |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 285K |
| Procesor / model | 285K |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 3700 MHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.7 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6000 MHz |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR6 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 8 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX™ 4060 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB 4 USB 3.2 gen. 2 USB 3.2 (gen. 1) USB 2.0 HDMI™ DisplayPort Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 0.215 m |
| Visina | 0.431 m |
| Dubina | 0.4 m |
| Snaga napajanja | 700 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Snažne performanse za zahtjevne zadatke
Igraće računalo M12840H nudi vrhunske performanse za igranje i stvaranje sadržaja. Njegov Intel® Core™ Ultra 9 285K procesor s 360 mm aRGB vodenim hlađenjem lako se nosi i s najzahtjevnijim zadacima. Grafička kartica GeForce® RTX 4060 pruža realistične vizualne prikaze i visok FPS za glatko igranje. S 16 GB DDR5 RAM-a Kingston® FURY Beast i taktnom brzinom od 6000 MHz, brz multitasking je zajamčen.
Spreman za korištenje sustava Windows 11
1000 GB M.2 NVMe SSD omogućuje kratko vrijeme učitavanja, a Windows 11 Home je unaprijed instaliran i spreman za korištenje, tako da možete odmah započeti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Igraće računalo M12840H nudi vrhunske performanse za igranje i stvaranje sadržaja. Njegov Intel® Core™ Ultra 9 285K procesor s 360 mm aRGB vodenim hlađenjem lako se nosi i s najzahtjevnijim zadacima. Grafička kartica GeForce® RTX 4060 pruža realistične vizualne prikaze i visok FPS za glatko igranje. S 16 GB DDR5 RAM-a Kingston® FURY Beast i taktnom brzinom od 6000 MHz, brz multitasking je zajamčen.
Spreman za korištenje sustava Windows 11
1000 GB M.2 NVMe SSD omogućuje kratko vrijeme učitavanja, a Windows 11 Home je unaprijed instaliran i spreman za korištenje, tako da možete odmah započeti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Stolno računalo
- 1x kabel za napajanje
- 1x Upute za instalaciju
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)