Dahle ShredMATIC 150 uništavač dokumenata rezanje na komade 4 x 12 mm P-4 24 l Uništava također uredske spajalice, spaja
- Kataloški br:
- 3439243 - 62
- EAN:
- 4.00973E+12
- Kataloški br:
- 3439243 - 62
- EAN:
- 4.00973E+12
Dahle ShredMATIC 150 uništavač dokumenata rezanje na komade 4 x 12 mm P-4 24 l Uništava također uredske spajalice, spaja
1,165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Inteligentni šreder s automatskim uvlačenjem papira za stolnu upotrebu
- Rad bez ulja i održavanja
- Funkcija automatskog uvlačenja uništava do 150 listova (80 g/m²) u jednom punjenju
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uništavač dokumenata |
| Razina sigurnosti | P-4 |
| Vrsta reza | rezanje na komade |
| Veličina komadića/veličina trake | 4 x 12 mm |
| Prikupna posuda | 24 l |
| Uništava također | uredske spajalice spajalice kreditne kartice |
| Brzina rezana | 2.5 m/min |
| Širina | 369 mm |
| Visina | 578 mm |
| Dubina | 287 mm |
| Težina | 13 kg |
| dim. | (Š x V x D) 369 x 578 x 287 mm |
Opis
Opis
DAHLE ShredMATIC 150 uništavač dokumenata – vaše pametno rješenje za sigurno uništavanje dokumenata
Iskusite jednostavno i sigurno uništavanje dokumenata s DAHLE ShredMATIC 150. Ovaj inovativni rezač dokumenata dizajniran je za privatnu i uobičajenu uredsku upotrebu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Iskusite jednostavno i sigurno uništavanje dokumenata s DAHLE ShredMATIC 150. Ovaj inovativni rezač dokumenata dizajniran je za privatnu i uobičajenu uredsku upotrebu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.