daljinski prekidač Schneider Electric A9C30811 kom.
- Kataloški br:
- 2972764 - 62
- Oznaka:
- A9C30811
- EAN:
- 3606480088957
- Kataloški br:
- 2972764 - 62
- Oznaka:
- A9C30811
- EAN:
- 3606480088957
daljinski prekidač Schneider Electric A9C30811 kom.
58.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | daljinski prekidač |
| Tip | A9C30811 |
| Širina | 85.0000 mm |
| Visina | 170.0000 mm |
| Dubina | 75.0000 mm |
| dim. | (Š x V x D) 85.0000 x 170.0000 x 75.0000 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Boja | višebojna |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (15)