Danfoss 140F1069 DEVIreg Touch sw sobni termostat kom.
- Kataloški br:
- 2600984 - 62
- Oznaka:
- 140F1069
- EAN:
- 5703466225608
- Kataloški br:
- 2600984 - 62
- Oznaka:
- 140F1069
- EAN:
- 5703466225608
Danfoss 140F1069 DEVIreg Touch sw sobni termostat kom.
900.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
900.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sobni termostat |
| Prikaz | da |
| Napajanje | strujni pogon |
| Radni napon | 230 V |
| Opteretivost kontakta | 16 A |
| Boja | crna |
| Širina | 85 mm |
| Visina | 85 mm |
| Vrsta zaštite | IP21 |
| dim. | (Š x V) 85 mm x 85 mm |
| Težina | 0 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.