Danfoss 140F1078 DEVIreg Touch ws sobni termostat kom.
- Kataloški br:
- 2607286 - 62
- Oznaka:
- 140F1078
- EAN:
- 5703466235492
- Kataloški br:
- 2607286 - 62
- Oznaka:
- 140F1078
- EAN:
- 5703466235492
Danfoss 140F1078 DEVIreg Touch ws sobni termostat kom.
1,075.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,075.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sobni termostat |
| Prikaz | da |
| Napajanje | strujni pogon |
| Radni napon | 230 V |
| Opteretivost kontakta | 16 A |
| Boja | polarno bijela |
| Širina | 85 mm |
| Visina | 85 mm |
| Vrsta zaštite | IP21 |
| dim. | (Š x V) 85 mm x 85 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.