Danfoss 89846002 kabel za grijanje 230 V 14 m
- Kataloški br:
- 2597575 - 62
- Oznaka:
- 89846002
- EAN:
- 5703466150122
- Kataloški br:
- 2597575 - 62
- Oznaka:
- 89846002
- EAN:
- 5703466150122
Danfoss 89846002 kabel za grijanje 230 V 14 m
660.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
660.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabel za grijanje |
| Radni napon | 230 V |
| Kabelske žile | 2 |
| Duljina toplinskog vodiča | 14 m |
| W/m | 30 W |
| Polaganje | vanjska upotreba |
| Kabel-Ø | 7.5 mm |
| Boja | crna |
| Promjer | 7.5 mm |
| Težina | 1.13 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.