Deflecto DM8040GW podloga za pisanje siva, bijela (Š x V) 800 mm x 400 mm
- Kataloški br:
- 3454086 - 62
- EAN:
- 5.05543E+12
- Kataloški br:
- 3454086 - 62
- EAN:
- 5.05543E+12
Deflecto DM8040GW podloga za pisanje siva, bijela (Š x V) 800 mm x 400 mm
58.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podloga za pisanje |
| Boja | siva bijela |
| dim. | (Š x V) 800 mm x 400 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Materijal | PVC |
| Širina | 800 mm |
| Visina | 400 mm |
| otporno na sklizanje | da |
Opis
Opis
Sveobuhvatno rješenje za zaštitu vašeg stola. Dvostrana, dvobojna podloga za stol s imitacijom kože dostupna je u sivoj/bijeloj, ružičastoj/zelenoj i crnoj/crvenoj boji, svaka u veličinama 800 x 400 i 1200 x 600 mm. Vodootporna podloga za stol također je savršena za korištenje kao podloga za miš ili laptop u uredu i kod kuće. Materijal: PVC.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.