Dehner Elektronik adaptar za putovanje 60 W 1x USB-C® Power Delivery, Power Delivery 3.0, QC 3.0 bijela s europskim adap
- Kataloški br:
- 3397125 - 62
- Oznaka:
- SYS 1621-60 USB-C PD 3.0 QC with Plug Set
- EAN:
- 4251125204941
- Kataloški br:
- 3397125 - 62
- Oznaka:
- SYS 1621-60 USB-C PD 3.0 QC with Plug Set
- EAN:
- 4251125204941
Dehner Elektronik adaptar za putovanje 60 W 1x USB-C® Power Delivery, Power Delivery 3.0, QC 3.0 bijela s europskim adap
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj izlaznih napona: 1 - Jednostruki
- Primjena: LPS, informacijska tehnologija, industrija
- Primjenjivo u regiji: Europa, SAD / Kanada, Australija
- Izlazni konektor: USB tip C
- Tip: Utičnica napajanja
- Ulazni priključak: australski utikač, euro utikač (CEE 7/16), britanski utikač, američki utikač, izmjenjivi utikač
- Klasa zaštite: Klasa zaštite II
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | adaptar za putovanje |
| Snaga | 60 W |
| Ulazi | europski muški konektor UK utikač SAD utikač |
| Ulazni napon | 240 V/AC |
| Ulazni napon | 90 - 264 (prikaz, stručni). V/AC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazi | 1x USB-C® |
| Izlazni napon | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2,2A |
| Tip | SYS 1621-60 USB-C PD 3.0 QC with Plug Set |
| Pogodno za | AirPods Android iOS iPad iPhone Nintendo Switch Smartphone Tablet |
| Pogodno za | Universal |
| Određene značajke napajanja | s europskim adapterom USB power delivery (USB-PD) stabilizirano zaštita od prekomjerne struje s UK adapterom s SAD adapterom |
| dim. | (D x Š x V) 65 x 65 x 28 mm |
| Visina | 28 mm |
| Dužina | 65 mm |
| Širina | 65 mm |
| Težina | 150 g |
| Boja | bijela |
| ErP status | korak 2 |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery Power Delivery 3.0 QC 3.0 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Serijom SYS1621 s USB C konektorom i funkcijom Power Delivery proširili smo našu ponudu napajanja koja brzo postaje standard u području pametnog punjenja.
Napajanja zadovoljavaju klasu učinkovitosti VI i u skladu su sa sigurnosnim standardom EN62368-1.
Ostvarivi učinak serije SYS 1621:
30W 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, 20V/1,5A
45W 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.2A
60W 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A
Standardno je ovo napajanje opremljeno izmjenjivim utikačima za Europu, Englesku, SAD. Ugradnja utikača temelji se na izravnoj montaži na preklopni US utikač koji je dio napajanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Napajanja zadovoljavaju klasu učinkovitosti VI i u skladu su sa sigurnosnim standardom EN62368-1.
Ostvarivi učinak serije SYS 1621:
30W 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, 20V/1,5A
45W 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.2A
60W 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A
Standardno je ovo napajanje opremljeno izmjenjivim utikačima za Europu, Englesku, SAD. Ugradnja utikača temelji se na izravnoj montaži na preklopni US utikač koji je dio napajanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)