Dehner Elektronik AEK 3000-36 (RS232 / I²C / Remote / Parallel) AC/DC industrijsko napajanje 36 V/DC 83.5 A 3000 W
- Kataloški br:
- 3397144 - 62
- Oznaka:
- AEK 3000-36 (RS232 / I²C / Remote / Parallel)
- EAN:
- 4251125205085
- Kataloški br:
- 3397144 - 62
- Oznaka:
- AEK 3000-36 (RS232 / I²C / Remote / Parallel)
- EAN:
- 4251125205085
Dehner Elektronik AEK 3000-36 (RS232 / I²C / Remote / Parallel) AC/DC industrijsko napajanje 36 V/DC 83.5 A 3000 W
3,480.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,480.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 36 V/DC / 83.5 A
- Snaga 3000 W
- vijčana stezaljka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AC/DC industrijsko napajanje |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC370 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 83.5 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 83.5 A |
| Ulazni napon (min.) | 90 V/AC127 V/DC |
| dim. | (D x Š x V) 280 x 170 x 64 mm |
| Izlazni napon (max.) | 36 V/DC |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Snaga | 3000 W |
| Stupanj korisnosti do | 92 % |
| Tolerancija (izlazni napon) | 2 % |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) | 60 °C |
| Radna temperatura (min.) (sniženje) | -20 °C |
| Težina | 3900 g |
| Određene značajke napajanja | zaštita od prekomjerne struje stabilizirano podesivi izlazni napon podesiva izlazna struja |
| Tip | Napajanje s prekidanjem struje (SMPS) |
| Širina | 170 mm |
| Visina | 64 mm |
| Dužina | 280 mm |
| Tip | AEK 3000-36 (RS232 / I²C / Remote / Parallel) |
Opis
Opis
Prednosti serije Cotek AEK-3000 su:
- Iznimno kompaktan dizajn s integriranim ventilatorima.
- Širok raspon ulaznog napona 90-264 VAC, 127-370 VDC
- Varijante: 12V, 15V, 24V, 30V, 36V, 48V i 60V
- Ograničenje struje
- Izlazni napon je podesiv u rasponu od 0% - 105%.
- Izlazna struja je podesiva u rasponu od 0% - 105%.
- Pojedinačni uređaji putem dodatne ploče CT-201 (RS232) ili CT-551 (RS485)
- Paralelni rad (upravljanje do 8 uređaja putem dodatne ploče CT-251 za glavni uređaj i jedne CT-551 za svaki podređeni uređaj)
- Serijski rad do maks. 500 VDC (upravljanje do 8 uređaja putem dodatne ploče CT-204)
- Mogu se očitati/pratiti postavljene i trenutne vrijednosti uređaja: napon, struja, temperatura
- Čitanje statusnih zastavica.
- odabir pomoćnog napona: +5V / 0,5A ili +9V / 0,3A
- Signal za napajanje u redu
- Daljinsko uključivanje/isključivanje
- Daljinsko osjetništvo
- Zaštita: Zaštita od prenapona (OVP), zaštita od preopterećenja (OLP), zaštita od previsoke temperature (OTP), kvar ventilatora
- Primjene npr.: tehnologija punjenja, motori, laserska tehnologija, obrada vode, industrijske peći za grijanje itd. – gdje god su potrebni promjenjivi naponi i struje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
- Iznimno kompaktan dizajn s integriranim ventilatorima.
- Širok raspon ulaznog napona 90-264 VAC, 127-370 VDC
- Varijante: 12V, 15V, 24V, 30V, 36V, 48V i 60V
- Ograničenje struje
- Izlazni napon je podesiv u rasponu od 0% - 105%.
- Izlazna struja je podesiva u rasponu od 0% - 105%.
- Pojedinačni uređaji putem dodatne ploče CT-201 (RS232) ili CT-551 (RS485)
- Paralelni rad (upravljanje do 8 uređaja putem dodatne ploče CT-251 za glavni uređaj i jedne CT-551 za svaki podređeni uređaj)
- Serijski rad do maks. 500 VDC (upravljanje do 8 uređaja putem dodatne ploče CT-204)
- Mogu se očitati/pratiti postavljene i trenutne vrijednosti uređaja: napon, struja, temperatura
- Čitanje statusnih zastavica.
- odabir pomoćnog napona: +5V / 0,5A ili +9V / 0,3A
- Signal za napajanje u redu
- Daljinsko uključivanje/isključivanje
- Daljinsko osjetništvo
- Zaštita: Zaštita od prenapona (OVP), zaštita od preopterećenja (OLP), zaštita od previsoke temperature (OTP), kvar ventilatora
- Primjene npr.: tehnologija punjenja, motori, laserska tehnologija, obrada vode, industrijske peći za grijanje itd. – gdje god su potrebni promjenjivi naponi i struje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.