Dehner Elektronik SPS N080-D1 AC/DC industrijsko napajanje 9 A 80 W
- Kataloški br:
- 3397141 - 62
- Oznaka:
- SPS N080-D1
- EAN:
- 4251125205061
- Kataloški br:
- 3397141 - 62
- Oznaka:
- SPS N080-D1
- EAN:
- 4251125205061
Dehner Elektronik SPS N080-D1 AC/DC industrijsko napajanje 9 A 80 W
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz / 9 A
- Snaga 80 W
- vijčana stezaljka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AC/DC industrijsko napajanje |
| Izlazna struja maks. | 9 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 9 A |
| Ulazni napon (min.) | 88 V/AC125 V/DC |
| dim. | (D x Š x V) 159 x 95 x 38 mm |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Snaga | 80 W |
| Stupanj korisnosti do | 80 % |
| Tolerancija (izlazni napon) | 5 % |
| Broj izlaza | 2 x |
| Izlazni napon 1 | 5 V/DC |
| Izlazni napon 2 | 12 V/DC |
| Izlazna struja 1 | 9 A |
| Izlazna struja 2 | 4 A |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) (sniženje) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) (sniženje) | -20 °C |
| Težina | 0.51 g |
| Određene značajke napajanja | stabilizirano zaštita od prekomjerne struje bez kabela |
| Tip | Napajanje s prekidanjem struje (SMPS) |
| Širina | 95 mm |
| Visina | 38 mm |
| Dužina | 159 mm |
| Tip | SPS N080-D1 |
Opis
Opis
Preklopni izvor napajanja u metalnom kućištu (zatvoreni dizajn, u kućištu) za dvostruko i trostruko regulirani izlazni napon (dvostruki izlaz / trostruki izlaz).
Snažno, učinkovito napajanje. Svestran u industriji, informacijskoj tehnologiji i audio/video primjenama
Visokokvalitetno napajanje za kućište snage do 80 W. Može se koristiti diljem svijeta zbog širokog raspona ulaza i do nadmorske visine od 5000 m. S LED operativnim svjetlom, niska emisija smetnji. Pogodno za temperature okoline od -20 °C do 70 °C.
Izlazni napon je stabiliziran. Preklopno napajanje ima visoku učinkovitost i stoga nisko stvaranje topline.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Snažno, učinkovito napajanje. Svestran u industriji, informacijskoj tehnologiji i audio/video primjenama
Visokokvalitetno napajanje za kućište snage do 80 W. Može se koristiti diljem svijeta zbog širokog raspona ulaza i do nadmorske visine od 5000 m. S LED operativnim svjetlom, niska emisija smetnji. Pogodno za temperature okoline od -20 °C do 70 °C.
Izlazni napon je stabiliziran. Preklopno napajanje ima visoku učinkovitost i stoga nisko stvaranje topline.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.