Dehner Elektronik SPS S060-48 AC/DC industrijsko napajanje 48 V/DC 1.3 A 60 W
- Kataloški br:
- 3397140 - 62
- Oznaka:
- SPS S060-48
- EAN:
- 4251125205054
- Kataloški br:
- 3397140 - 62
- Oznaka:
- SPS S060-48
- EAN:
- 4251125205054
Dehner Elektronik SPS S060-48 AC/DC industrijsko napajanje 48 V/DC 1.3 A 60 W
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 48 V/DC / 1.3 A
- Snaga 60 W
- vijčana stezaljka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AC/DC industrijsko napajanje |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC375 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 1.3 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.3 A |
| Ulazni napon (min.) | 88 V/AC125 V/DC |
| dim. | (D x Š x V) 99 x 82 x 35 mm |
| Izlazni napon (max.) | 48 V/DC |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Snaga | 60 W |
| Stupanj korisnosti do | 86 % |
| Tolerancija (izlazni napon) | 1 % |
| Potrošnja (standby) | 0.5 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (maks.) (sniženje) | 50 °C |
| Radna temperatura (min.) (sniženje) | -20 °C |
| Težina | 340 g |
| Određene značajke napajanja | stabilizirano zaštita od prekomjerne struje |
| Tip | Napajanje s prekidanjem struje (SMPS) |
| Širina | 82 mm |
| Visina | 35 mm |
| Dužina | 99 mm |
| Udio izmjeničnog napona | 200 mV |
| Tip | SPS S060-48 |
Opis
Opis
Standardni montažni uređaji, svojom su građom identični proizvodima drugih proizvođača naponskih uređaja
Vrlo dugi vijek trajanja zbog ugradnje visoko kvalitetnih komponenti, kao što su npr. kondenzatori Nippon Chemicon i sl., a to utječe i na visoke stope srednjeg vremena između kvarova (MTBF).
Zaštitne mjere protiv preopterećenja, prenapona i kratkog spoja s automatskim ponovnim pokretanjem
Međunarodna primjena zahvaljujući univerzalnom naponskom ulazu od 85 do 265 V/AC/47 – 63 Hz ili 120 do 375 V/DC
Povišeno područje temperature do 70 ºC sa smanjenjem snage napajanja
Zeleni dizajn, bez opterećenja manje od 0,3 W
Visok stupanj učinkovitosti pomoću tehnologije s prekidačkim izvorom napajanja
Testirano prema normi EN 62368-1 za IT i audio/video opremu
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Vrlo dugi vijek trajanja zbog ugradnje visoko kvalitetnih komponenti, kao što su npr. kondenzatori Nippon Chemicon i sl., a to utječe i na visoke stope srednjeg vremena između kvarova (MTBF).
Zaštitne mjere protiv preopterećenja, prenapona i kratkog spoja s automatskim ponovnim pokretanjem
Međunarodna primjena zahvaljujući univerzalnom naponskom ulazu od 85 do 265 V/AC/47 – 63 Hz ili 120 do 375 V/DC
Povišeno područje temperature do 70 ºC sa smanjenjem snage napajanja
Zeleni dizajn, bez opterećenja manje od 0,3 W
Visok stupanj učinkovitosti pomoću tehnologije s prekidačkim izvorom napajanja
Testirano prema normi EN 62368-1 za IT i audio/video opremu
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.