Dehner Elektronik SYL 1460-2424-W2E (Europe 2.1x5.5x11-S) rc1.8m (6ft), LED LED pogonski sklop konstantni napon 24 W 1 A
- Kataloški br:
- 3397134 - 62
- Oznaka:
- SYL 1460-2424-W2E (Europe 2.1x5.5x11-S) rc1.8m (6ft), LED
- EAN:
- 4251125205092
- Kataloški br:
- 3397134 - 62
- Oznaka:
- SYL 1460-2424-W2E (Europe 2.1x5.5x11-S) rc1.8m (6ft), LED
- EAN:
- 4251125205092
Dehner Elektronik SYL 1460-2424-W2E (Europe 2.1x5.5x11-S) rc1.8m (6ft), LED LED pogonski sklop konstantni napon 24 W 1 A
60.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
60.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- konstantni napon
- 24 V/DC
- 1 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED pogonski sklop |
| Izvedba | konstantni napon |
| dim. | (D x Š x V) 38 x 46 x 93 mm |
| Boja | crna |
| Izlazni napon (max.) | 24 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 24 V/DC |
| Certifikat | SELV; FCC, MM |
| Izlazna struja maks. | 1 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1 A |
| Radni napon | 240 V/AC |
| Određene značajke LED pogonskog sklopa | odobrenje namještaj zaštita od preopterećenja preopterećenje |
| Priključak | euro priključak |
| Snaga (maks.) | 24 W |
| Broj izlaza | 1 x |
| Broj ulaza | 1 x |
| Izlazna struja (min.) | 1 A |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Ulazni napon (min.) | 90 V/AC |
| Težina | 150 g |
| Područje snage | 24 W (max) |
| Tip | Napajanje s prekidanjem struje (SMPS) |
| Širina | 46 mm |
| Visina | 93 mm |
| Dužina | 38 mm |
| Maks. temperatura | 40 °C |
| Min. temperatura | 0 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Međunarodni adapter za napajanje rasvjetnih uređaja kao što su svjetlosne trake, dizajnerska svjetla, neonski reklamni znakovi itd.
Izlazni napon je stabiliziran. Preklopno napajanje ima visoku učinkovitost i stoga nisko stvaranje topline. Napajanje je prikladno za kontinuirani rad i nudi maksimalnu sigurnost zahvaljujući raznim zaštitnim mjerama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Izlazni napon je stabiliziran. Preklopno napajanje ima visoku učinkovitost i stoga nisko stvaranje topline. Napajanje je prikladno za kontinuirani rad i nudi maksimalnu sigurnost zahvaljujući raznim zaštitnim mjerama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- EU utikač
- Uputstva za korištenje
Komentar
Važna informacija! Nemojte dimenzionirati premale LED pogonske sklope/LED transformatore! Odaberite LED pogonski sklop/LED transformator koji ima oko 1/3 više snage (Watt). Odlučujući faktor za opterećenje LED pogonskog sklopa nije snaga koju daje proizvođač LED-a, već stvarna potrošnja struje (amperi) LED-a. Mora se uzeti u obzir da je udarna struja znatno veća.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.