Dehner Elektronik SYS 1381N-1212-W2E Euro (Europe 2.5x5.5x11-S) 2wc 1.4m AC/DC stolno i priključno napajanje 12 V/DC 1 A
- Kataloški br:
- 3397133 - 62
- Oznaka:
- SYS 1381N-1212-W2E Euro (Europe 2.5x5.5x11-S) 2wc 1.4m
- EAN:
- 4251125205047
- Kataloški br:
- 3397133 - 62
- Oznaka:
- SYS 1381N-1212-W2E Euro (Europe 2.5x5.5x11-S) 2wc 1.4m
- EAN:
- 4251125205047
Dehner Elektronik SYS 1381N-1212-W2E Euro (Europe 2.5x5.5x11-S) 2wc 1.4m AC/DC stolno i priključno napajanje 12 V/DC 1 A
33.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
33.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 12 V/DC Izlazni naponZa potrošače do maks. 1 A 12 W snagešuplji priključak 5.5/2.5;Napajanje s prekidanjem struje (SMPS)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AC/DC stolno i priključno napajanje |
| Mjesto upotrebe | utičnica unutrašnje područje |
| Tip | Napajanje s prekidanjem struje (SMPS) |
| Izlazna struja maks. | 1 A |
| Izlazni napon | 12 V/DC |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1 A |
| Izlaz | šuplji priključak 5.5/2.5 |
| Određene značajke napajanja | stabilizirano |
| Ulazni napon | 240 V/AC |
| Snaga | 12 W |
| dim. | (D x Š x V) 63 x 29 x 45 mm |
| Priključak | euro priključak |
| Broj izlaza | 1 x |
| Broj ulaza | 1 x |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Ulazni napon (min.) | 90 V/AC |
| ErP status | korak 2 |
| Težina | 89 g |
| Duljina kabela | 137 cm |
| Širina | 29 mm |
| Visina | 45 mm |
| Dužina | 63 mm |
| Tip | SYS 1381N-1212-W2E Euro (Europe 2.5x5.5x11-S) 2wc 1.4m |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Utični adapteri za napajanje u kompaktnom dizajnu. To omogućuje rad više uređaja jedan pored drugog u razvodnim trakama. Snažno, kompaktno napajanje. Idealno za razne primjene. Napajanje je prikladno za kontinuirani rad i nudi maksimalnu sigurnost zahvaljujući raznim zaštitnim mjerama. Napajanje je u skladu s najnovijim međunarodnim smjernicama za uštedu energije. Širok ulazni raspon od 100 V/AC do 240 V/AC. Izlazni napon je stabiliziran. Preklopno napajanje ima visoku učinkovitost i stoga nisko stvaranje topline.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)