Dehner Elektronik SYS 1460-1105-W2E 2,1x5,5x11mm | with Plug-Set: EU/US/UK/AUS AC/DC stolno i priključno napajanje 5 V/D
- Kataloški br:
- 3397135 - 62
- Oznaka:
- SYS 1460-1105-W2E 2,1x5,5x11mm | with Plug-Set: EU/US/UK/AUS
- EAN:
- 4251125205108
- Kataloški br:
- 3397135 - 62
- Oznaka:
- SYS 1460-1105-W2E 2,1x5,5x11mm | with Plug-Set: EU/US/UK/AUS
- EAN:
- 4251125205108
Dehner Elektronik SYS 1460-1105-W2E 2,1x5,5x11mm | with Plug-Set: EU/US/UK/AUS AC/DC stolno i priključno napajanje 5 V/D
47.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
47.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 5 V/DC Izlazni naponZa potrošače do maks. 2.1 A 10.5 W snagešuplji priključak 5.5/2.1;Napajanje s prekidanjem struje (SMPS)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AC/DC stolno i priključno napajanje |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje utičnica |
| Tip | Napajanje s prekidanjem struje (SMPS) |
| Izlazna struja maks. | 2.1 A |
| Izlazni napon | 5 V/DC |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2.1 A |
| Izlaz | šuplji priključak 5.5/2.1 |
| Određene značajke napajanja | s UK adapterom s SAD adapterom s adapterom za Australiju s europskim adapterom |
| Ulazni napon | 240 V/AC |
| Snaga | 10.5 W |
| dim. | (D x Š x V) 30 x 45 x 65 mm |
| Priključak | euro priključak izmjenjivi adapter |
| Broj izlaza | 1 x |
| Broj ulaza | 1 x |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Ulazni napon (min.) | 90 V/AC |
| ErP status | korak 2 |
| Težina | 110 g |
| Duljina kabela | 137 cm |
| Širina | 45 mm |
| Visina | 65 mm |
| Dužina | 30 mm |
| Tip | SYS 1460-1105-W2E 2,1x5,5x11mm | with Plug-Set: EU/US/UK/AUS |
Opis
Opis
Utični adapteri za napajanje u kompaktnom dizajnu. Na taj je način omogućen istodobni rad više uređaja u letvama s utičnicama.
Snažno, kompaktno napajanje. Idealno za razne primjene. Napajanje je prikladno za kontinuirani rad i nudi maksimalnu sigurnost zahvaljujući raznim zaštitnim mjerama.
Široki ulazni raspon od 100V/AC do 240V/AC. Izlazni napon je stabiliziran. Preklopno napajanje ima visoku učinkovitost i stoga nisko stvaranje topline.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Snažno, kompaktno napajanje. Idealno za razne primjene. Napajanje je prikladno za kontinuirani rad i nudi maksimalnu sigurnost zahvaljujući raznim zaštitnim mjerama.
Široki ulazni raspon od 100V/AC do 240V/AC. Izlazni napon je stabiliziran. Preklopno napajanje ima visoku učinkovitost i stoga nisko stvaranje topline.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Set utikača: EU/SAD/UK/AUS
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)