Dehner Elektronik XYPD65CC-ZUZ GaN US foldable with Plug-Set EU/UK white 2xUSB-C AC/DC stolno i priključno napajanje 65
- Kataloški br:
- 3397137 - 62
- Oznaka:
- XYPD65CC-ZUZ GaN US foldable with Plug-Set EU/UK white 2xUSB-C
- EAN:
- 4251125204910
- Kataloški br:
- 3397137 - 62
- Oznaka:
- XYPD65CC-ZUZ GaN US foldable with Plug-Set EU/UK white 2xUSB-C
- EAN:
- 4251125204910
Dehner Elektronik XYPD65CC-ZUZ GaN US foldable with Plug-Set EU/UK white 2xUSB-C AC/DC stolno i priključno napajanje 65
56.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
56.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dvostruki USB Type-C priključak
- Izmjenjivi set utikača za SAD, Europu i UK
- Struja punjenja do 65 W
- GaN tehnologija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | AC/DC stolno i priključno napajanje |
| Snaga | 65 W |
| Ulazi | europski muški konektor UK utikač |
| Ulazni napon | 240 V/AC |
| Ulazni napon | 90 - 264 V/AC |
| Broj izlaza | 2 x |
| Izlazi | USB-C® |
| Izlazni napon | 5 V/DC - 9 V/DC - 12 V/DC - 15 V/DC - 20 V/DC |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 3.25 A |
| Izlazna struja maks. | 3.25 A |
| Tip | XYPD65CC-ZUZ GaN US foldable with Plug-Set EU/UK white 2xUSB-C |
| Pogodno za | AirPods Android Apple Watch iPad iPhone Nintendo Switch Notebook Smartphone |
| Određene značajke napajanja | s europskim adapterom s UK adapterom zaštita od prekomjerne struje stabilizirano USB power delivery (USB-PD) bez kabela brzi punjač |
| dim. | (D x Š x V) 28 x 53 x 53 mm |
| Visina | 53 mm |
| Dužina | 28 mm |
| Širina | 53 mm |
| Težina | 110 |
| Boja | bijela |
| ErP status | korak 2 |
| Mjesto upotrebe | utičnica unutrašnje područje |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery 3.0 |
Opis
Opis
USB Power Delivery je univerzalni standard punjenja s više napona koji dinamički određuje izlaznu snagu putem USB-C veze kako bi se sigurno i učinkovito punilo mnogo kompatibilnih uređaja. Gotovo sve USB C uređaje možete puniti samo jednim punjačem.
Široka kompatibilnost: Ovaj snažni USB punjač s USB-C izlazom Power Delivery opskrbljuje mnoge uređaje s USB Type-C priključkom
Nova generacija GaN tehnologije nudi visoku učinkovitost s manje stvaranja topline u malom i laganom kućištu.
Kompatibilan s većinom USB uređaja, uključujući prijenosna računala, tablete, pametne telefone i mnoge druge uređaje s USB-C konektorom
Ugrađeni sigurnosni mehanizmi štite vaše uređaje od prekomjernog protoka struje, pregrijavanja i prekomjernog punjenja
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Široka kompatibilnost: Ovaj snažni USB punjač s USB-C izlazom Power Delivery opskrbljuje mnoge uređaje s USB Type-C priključkom
Nova generacija GaN tehnologije nudi visoku učinkovitost s manje stvaranja topline u malom i laganom kućištu.
Kompatibilan s većinom USB uređaja, uključujući prijenosna računala, tablete, pametne telefone i mnoge druge uređaje s USB-C konektorom
Ugrađeni sigurnosni mehanizmi štite vaše uređaje od prekomjernog protoka struje, pregrijavanja i prekomjernog punjenja
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Set utikača za EU/UK
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)