Dell All-in-One PC Pro QB24250 61 cm (24 palac) Full HD Intel® Core™ Ultra 7 265 5.3 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Graf
- Kataloški br:
- 3451323 - 62
- Oznaka:
- DYDJ8
- EAN:
- 5397184935750
- Kataloški br:
- 3451323 - 62
- Oznaka:
- DYDJ8
- EAN:
- 5397184935750
Dell All-in-One PC Pro QB24250 61 cm (24 palac) Full HD Intel® Core™ Ultra 7 265 5.3 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Graf
4,840.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,840.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 61 cm (24 palac) IPS Full HD 1920 x 1080 Pixel
- Intel® Core™ Ultra 7 265 20 Jezgra(-e) / max. 5.3 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM
- 512 GB SSD
- Intel Grafika
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One PC |
| Model | Pro QB24250 |
| Zaslon (cm) | 61 cm |
| Zaslon (inči) | 24 palac |
| Format prikaza | 16:9 |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265 |
| Procesor / model | 265 |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Procesor | 1.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.3 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) Bluetooth DisplayPort HDMI™ USB-C® |
| Boja | crna srebrna |
| Širina | 540 mm |
| Težina | 9.73 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 61 cm (24 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 57.9 mm |
| Format slike | 16:9 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| GPU brand | Intel |
| Mikrofon | da |
| Visina uređaja (bez postolja) | 354.3 mm |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 160 W |
| WLAN | da |
| 2 | |
| da | |
| 10 - 35 °C | |
| 6.86 kg | |
| 540 mm | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| da | |
| da | |
| 5 - 95 % | |
| -15,2 - 10668 m | |
| 99 % | |
| 1 | |
| da | |
| 10 W | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 5600 MT/s | |
| 512 GB | |
| da | |
| 12 | |
| 8 | |
| 65 W | |
| 182 W | |
| 2.4 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| 5.2 GHz | |
| da | |
| da | |
| 33 TOPs | |
| 13 TOPs | |
| 8 TOPs | |
| -15,2 - 3048 m | |
| 20 - 80 % | |
| -40 - 65 °C | |
| 1 | |
| 2.07 MP | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Iskorištavanje performansi umjetne inteligencije
Višenamjensko stolno računalo od 60,96 cm (24") za brže zadatke umjetne inteligencije. Procesori do Intel® Core™ Ultra 9 (serija 2), opcionalna 5 MP IR HDR web kamera i do 64 GB DDR5 memorije u svestranom dizajnu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro 64-bitni
- Intel Core Ultra 7 265 (30 MB predmemorije)
- 61,0 cm (24") Full HD 1920 x 1080 IPS
- 16 GB DDR5 SDRAM (1 x 16) i 512 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)