Dell F9N1M powerbank (rezervna baterija) 25.000 mAh Li-Ion USB-C® siva
- Kataloški br:
- 3331244 - 62
- Oznaka:
- F9N1M
- EAN:
- 5063194001494
- Kataloški br:
- 3331244 - 62
- Oznaka:
- F9N1M
- EAN:
- 5063194001494
Dell F9N1M powerbank (rezervna baterija) 25.000 mAh Li-Ion USB-C® siva
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj istovremeno spojivih uređaja (maks.): 2 siva
- Laptop/Netbook, Tablet
- Izvor punjenja: USB
- 25000 mAh
- USB Type-C priključak
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | strujni adapter za prijenosno računalo |
| Tip | F9N1M |
| za marku | Dell |
| Izlaz | USB-C® utikač |
| Ulazni napon | 20 V |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2 A |
| Izlazna struja maks. | 2 A |
| dim. | (D x Š x V) 152.4 x 86.4 x 30.5 mm |
| Dužina | 152.4 mm |
| Širina | 86.4 mm |
| Visina | 30.5 mm |
| Težina | 522 g |
| Boja | siva |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 25.000 mAh |
| Dubina | 30.5 mm |
| Visina gradnje | 152.4 mm |
| Priključak | USB-C® |
| Priključak | USB-C® 2x USB 1x |
| Sučelje | USB-C® |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Kapacitet baterije | 25000 mAh |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)