Dell Gaming notebook Alienware 18 Area-51 45.7 cm (18 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 275HX 24 GB RAM 2 TB
- Kataloški br:
- 3595454 - 62
- Oznaka:
- M497W
- EAN:
- 5397184979044
- Kataloški br:
- 3595454 - 62
- Oznaka:
- M497W
- EAN:
- 5397184979044
Dell Gaming notebook Alienware 18 Area-51 45.7 cm (18 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 275HX 24 GB RAM 2 TB
20,900.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
20,900.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 45.7 cm (18 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- 300 Hz
- Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2)
- 275HX
- Broj procesorskih jezgri: 24 x maks. 5.4 GHzRadna memorija: 24 GB;DDR5-RAM2 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming notebook |
| Model | Alienware 18 Area-51 |
| Zaslon (cm) | 45.7 cm |
| Zaslon (inči) | 18 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | 300 Hz |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) |
| Procesor / model | 275HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 2.1 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intelova grafika |
| Radna memorija | 24 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 410 mm |
| Dubina | 320 mm |
| Težina | 4.34 kg |
| Softver uključen u isporuku | Aktivirajte svoj Microsoft 365 za 30-dnevnu probnu verziju |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 18 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 24 x 2.1 GHz / max. 5.4 GHz |
| Zaslon | 45.7 cm (18 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Bluetooth® | da |
| frekvencija slike | 300 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 07 Megapiksela |
| Područje primjene | igre |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Kapacitet pohrane | 2 TB |
| Baterijski napon | 11.7 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 360 W |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Numerička tastatura | da |
| Nereflektujući ekran | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Eternet LAN | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 0 - 95 % |
| Rezolucija prednje kamere | 1920 x 1080 piksel |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | -15,2 - 10668 m |
| Opseg boja | 100 % |
| Vreme punjenja baterije | 3 h |
| Potres u stanju rada | 110 G |
| Snaga zvučnika | 2.5 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 4 |
| NVIDIA G-SYNC | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| MIMO | da |
| Brzina video capturing-a | 30 fps |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Maksimalan udar u isključenom stanju | 160 G |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Vibracije (isključeno) | 1.3 G |
| Vibracije (uključeno) | 0.66 G |
| Integrisani čitač kartica | da |
| PowerShare | da |
| Broj USB portova sa PowerShare podrškom | 1 |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| Ne-ECC | da |
| Brzina prenosa podataka memorije | 6400 MT/s |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 2 TB |
| Jezgra veće efikasnosti | 16 |
| Jezgra većih performansi | 8 |
| Osnovna snaga procesora | 55 W |
| Maksimalna turbo snaga | 160 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 2.7 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 4.6 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 5.4 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| Ukupne performanse procesora do | 36 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| NPU performanse do | 13 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Intel® Thunderbolt 5 | da |
| Broj priključaka Thunderbolt 5 | 2 |
| da | |
| Performanse grafičkog procesora do | 8 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Težina baterije | 351 g |
| Brzo punjenje | da |
| Visina (spreda) | 2.47 cm |
| Visina (pozadi) | 3.05 cm |
| Dozvoljena nadmorska visina | -15,2 - 3048 m |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 90 % |
| Broj mikrofona | 2 |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -40 - 65 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 96 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Dell Alienware 18 Area-51 kombinira snažne performanse s izvrsnom grafikom i prikladan je za igranje i multitasking. S 18-inčnim WQXGA zaslonom s izvornom rezolucijom od 2560 x 1600, možete uživati u impresivnom iskustvu igranja i živopisnim slikama pri svjetlini od 500 cd/m². V-Sync frekvencija zaslona od 300 Hz osigurava glatko kretanje i daje vam konkurentsku prednost u brzim igrama. Opremljena NVIDIA G-SYNC i Advanced Optimus tehnologijom, grafičke značajke pružaju detaljne i žive boje, poboljšavajući tako svako igraće iskustvo.
Ovaj prijenosnik pokreće Intel Core Ultra 9 procesor s 24 jezgre i taktom do 5,4 GHz, koji može pružiti performanse od 36 TOPS-a. S 2 TB PCIe NVMe SSD pohranom i 32 GB DDR5 RAM-a, koristit ćete brzo vrijeme učitavanja i učinkovit multitasking. Audio sustav ima dvostruke mikrofone i više vrsta izlaza, uključujući dva woofera i dva tweetera, što osigurava bogatu kvalitetu zvuka za igranje, glazbu i konferencije. S mogućnostima povezivanja kao što su Thunderbolt 5, HDMI i USB-C, Alienware 18 Area-51 zadovoljava sve vaše potrebe za povezivanjem uređaja, što ga čini svestranim izborom za igrače i profesionalce.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj prijenosnik pokreće Intel Core Ultra 9 procesor s 24 jezgre i taktom do 5,4 GHz, koji može pružiti performanse od 36 TOPS-a. S 2 TB PCIe NVMe SSD pohranom i 32 GB DDR5 RAM-a, koristit ćete brzo vrijeme učitavanja i učinkovit multitasking. Audio sustav ima dvostruke mikrofone i više vrsta izlaza, uključujući dva woofera i dva tweetera, što osigurava bogatu kvalitetu zvuka za igranje, glazbu i konferencije. S mogućnostima povezivanja kao što su Thunderbolt 5, HDMI i USB-C, Alienware 18 Area-51 zadovoljava sve vaše potrebe za povezivanjem uređaja, što ga čini svestranim izborom za igrače i profesionalce.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Home 64-bitni
- Intel Core Ultra 9 275HX (36 MB predmemorije)
- 45,7 cm (18") WQXGA 2560 x 1600 WVA, NVIDIA GeForce RTX 5090 (24 GB GDDR7)
- 64 GB DDR5 SDRAM (2 x 32) i 2000 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)