Dell Gaming notebook "AW 16X Aurora" 40.6 cm (16 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 9 275HX 32 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qw
- Kataloški br:
- 3534138 - 62
- Oznaka:
- C7RMY
- EAN:
- 5397184967539
- Kataloški br:
- 3534138 - 62
- Oznaka:
- C7RMY
- EAN:
- 5397184967539
Dell Gaming notebook "AW 16X Aurora" 40.6 cm (16 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 9 275HX 32 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qw
9,190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- Intel® Core™ Ultra 9
- 275HX
- Broj procesorskih jezgri: 24 x maks. 5.4 GHzRadna memorija: 32 GB;DDR5-RAM2 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming notebook |
| Model | "AW 16X Aurora" |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor / model | 275HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 2.1 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.1 HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | indigo |
| Širina | 357 mm |
| Visina | 1.63 mm |
| Dubina | 265.4 mm |
| Težina | 2.66 kg |
| Softver uključen u isporuku | McAfee + Premium 1 godina, aktivirajte svoj Microsoft 365 za 30-dnevnu probnu verziju |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 24 x 2.1 GHz / max. 5.4 GHz |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX 5070 |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 240 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 07 Megapiksela |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Područje primjene | igre |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Baterijski napon | 11.7 V |
| Snaga punjenja (maks.) | 100 W |
| Snaga punjenja (min.) | 45 W |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga napajanja | 280 W |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Numerička tastatura | da |
| Nereflektujući ekran | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Eternet LAN | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 95 % |
| Rezolucija prednje kamere | 1920 x 1080 piksel |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | -15,2 - 10668 m |
| Opseg boja | 100 % |
| Vreme punjenja baterije | 3 h |
| Potres u stanju rada | 140 G |
| Snaga zvučnika | 2.5 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| NVIDIA G-SYNC | da |
| DC ulazni priključak | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| MIMO | da |
| Brzina video capturing-a | 30 fps |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Vibracije (uključeno) | 0.66 G |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| Ne-ECC | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| Brzina prenosa podataka memorije | 5600 MT/s |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 2 TB |
| Indikator punjenja baterije | da |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | da |
| Jezgra veće efikasnosti | 16 |
| Jezgra većih performansi | 8 |
| Osnovna snaga procesora | 55 W |
| Maksimalna turbo snaga | 160 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 2.7 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 4.6 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 5.4 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| Ukupne performanse procesora do | 36 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| NPU performanse do | 13 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Performanse grafičkog procesora do | 8 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Težina baterije | 351 g |
| Brzo punjenje | da |
| Visina (spreda) | 1.92 cm |
| Visina (pozadi) | 1.63 cm |
| Dozvoljena nadmorska visina | -15,2 - 3048 m |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 90 % |
| Broj mikrofona | 2 |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -40 - 65 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 96 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Nevjerojatna izvedba. Nema distrakcija.
Osnovne igraće performanse u zapanjujućem, tankom dizajnu s Intel® Core™ Ultra procesorima, WQXGA zaslonom s 240 Hz i 500 cd/m² u elegantnom eloksiranom aluminiju na vrhu i dnu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Home 64-bitni
- Intel Core Ultra 9 275HX (36 MB predmemorije)
- 40,6 cm (16") WQXGA 2560 x 1600 WVA, NVIDIA GeForce RTX 5070 (8 GB GDDR7)
- 32 GB DDR5 SDRAM (2 x 16) i 2000 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)